PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجتمع تجاری میلاد نورarchitect_lord
10-10-16, 03:11
مجتمع تجاری میلاد نور در سال 1378 افتتاح شد و در حال حاضر یکی از برترین مجتمع های تجاری ایران و بی تردید بهترین مرکز تجاری در پایتخت می باشد.
در واقع این مجتمع تجاری یکی از اصلی ترین قطب های جذب جمعیت در تهران محسوب می شود. تا حدی که در بررسی های شهری و کنترل ترافیک و سفر های درون شهری آماری نزدیک به یک مرکز بین المللی در پایتخت و گاهی حتی بالاتر را داراست و این روند همچنان رشد صعودی خود را حفظ نموده است.
این مرکز دارای 326 باب مغازه است و روزانه بیش از 5000 نفر بازدیدکننده دارد و این آمار در روزهای تعطیل تا 14000 نفر افزایش می یابد. فروشندگان و خدمه که این مجموعه را کنترل می نمایند حدود 1100 نفر می باشند. شاید ارائه همین آمار برای پی بردن به عظمت مجموعه کافی باشد.
الگوی معماری این بنا از جامع ترین الگو های معماری تجاری جهان اقتباس شده است و همانطور که انتظار می رفت، تنها مرکز تعیین سلیقه مردمی در پایتخت می باشد. نمایندگی های فعال از کمپانی های بزرگ به طور دائمی و یا موقت جهت معرفی محصولات خود به قشر مردمی، پیشرو وجود عرصه های باز عمومی در کلیه طبقات، عرصه مناسب پارکینگ و همچنین نوآوری رستوران ملل در طبقه ششم از نقاط قوت مجموعه است. در عین حال حضور سرشناسان جهان ورزش و دنیای هنر و همچنین شخصیت های محبوب مردمی در بین کسبه، جدا از یک محیط تفریحی ، تجاری، فضای علاقه و محبوبیت را در این مرکز پدید آورده است.
کلیه فعالیت های داخلی از طرف هیئت مدیره برنامه ریزی و توسط نیرو های خاص (خدماتی، انتظاماتی و انتظامی) اطلاع رسانی و بازرسین که هر یک زیر نظر مدیران خاص فعالیت می کنند تحت کنترل و هدایت می باشد:victory:.
http://about

iman kh
10-10-16, 04:11
خوشال میشم منبع این اطلاعات رو بدونم

که مثلا : در حال حاضر یکی از برترین مجتمع های تجاری ایران و بی تردید بهترین مرکز تجاری در پایتخت می باشد.

یا : الگوی معماری این بنا از جامع ترین الگو های معماری تجاری جهان اقتباس شده است

architect_lord
10-10-26, 19:12
وب سایت اختصاصی مجتمع تجاری میلاد منبعش بود:)

iman kh
10-10-27, 01:51
وب سایت اختصاصی مجتمع تجاری میلاد منبعش بود:)

حدس میزدم این اطلاعات از طرف مالکین یا طراحای خود مجتمع باشه !!!

به نظر خود شما چقدر این اطلاعات واقعیت دارن >؟؟؟؟

ایا ما الگوی جهانی طراحی مجتمع تجاری داریم ؟؟؟؟

طبق کدوم امار و معیار بهتریم مجتمع تجاری تهرانه ؟؟؟؟
و ....؟؟؟؟؟؟؟