PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ در مورد آرایش و زیبایی

صفحه ها : [1] 2

saraz
07-12-26, 01:05
http://picasion.com/pic2/e300b2aa1c9746b21fbcae63936ec2c2.gif (http://www.cafedexign.com/announcement.php?a=6)

این تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ در مورد زیبایی و آرایش است...

idealist
07-12-27, 22:41
در آرایش پوست چرب چه نکته‌ هایی رو باید رعایت کرد؟ آیا موادی هست که نباید استفاده بشه؟

saraz
07-12-28, 11:28
پوست چرب باید قبل از آرایش با شیر پاک کن مخصوص پوست چرب تمیز شود علاوه بر این تمام لوسیو نهای پاکسازی قبل از آرایش باید بدون چربی باشن.بهتر است برای پوست تنها مواردی که باید در هنگام آرایش فرق داشته باشد شیر پاک کن و لوسیون هاست البته بهتر است برای پوست های خیلی چرب که اصلا اجاز ه ی جذب کرم پودر رو به صورت نمیدن از پنکک ویا فن های فشرده شده استفاده کرد. این نوع افراد به هیچ وجه قبل از آرایش نباید از مرطوب کننده استفاده کنند زیرا پوست آنها باعث می شود که آرایش حالت ماسیده پیدا کند.

Mohammad
08-01-05, 03:25
ببینم یه سوال....
آدم های کچل آرایششون به چه صورته؟:D:whistle:

saraz
08-01-05, 13:14
ببینم یه سوال....
آدم های کچل آرایششون به چه صورته؟:D:whistle:

در حال حاضر بی مویی چیز بی راه حلی نیست!در حال حاضر برای کسانی که سرشان مو ندارد کلاه گیسهای مختلفی با قیمت ارزان ومدلهای مختلف وجود دارد.اما این خیلی جالب نیست.
راه حل اصلی کسانی که موی آنها کم پشت است:از پودر های مخصوص مو استفاده کنید چون آنها مو را خیلی زیادتر نشان می دهند.
این افراد هیچ وقت نباید موهای خود را بلند کنند و همیشه باید موهایشان کوتاه باشد.
کسانی که موی آنها کاملا ریخته:این نوع افراد باید صورت خود را طوری درست کنند که قیافه ی جذابی داشته باشند مثلا باید ریش های کوتاه و کم بگذارند!بهتر ه گونه ی آنها ریش نداشته باشه.چیزهای دیگری هم هست که اگر مایل بودید می نویسم.

Mohammad
08-01-07, 22:14
در حال حاضر بی مویی چیز بی راه حلی نیست!در حال حاضر برای کسانی که سرشان مو ندارد کلاه گیسهای مختلفی با قیمت ارزان ومدلهای مختلف وجود دارد.اما این خیلی جالب نیست.
راه حل اصلی کسانی که موی آنها کم پشت است:از پودر های مخصوص مو استفاده کنید چون آنها مو را خیلی زیادتر نشان می دهند.
این افراد هیچ وقت نباید موهای خود را بلند کنند و همیشه باید موهایشان کوتاه باشد.
کسانی که موی آنها کاملا ریخته:این نوع افراد باید صورت خود را طوری درست کنند که قیافه ی جذابی داشته باشند مثلا باید ریش های کوتاه و کم بگذارند!بهتر ه گونه ی آنها ریش نداشته باشه.چیزهای دیگری هم هست که اگر مایل بودید می نویسم.
ینها رو که فرمودین کاملا متین و صحیح..خودم تا حدودی آشنا بودم...توضیحات بیشتری بدین ممنون میشم:wallbash:

PCA
08-01-11, 00:45
ینها رو که فرمودین کاملا متین و صحیح..خودم تا حدودی آشنا بودم...توضیحات بیشتری بدین ممنون میشم:wallbash:

محمد جان من الان چند تا پست از شما دیدم ، شما همش سرتون رو میکوبید به دیوار ، خب برادر من این کار برای مو ضرر داره !

ببخشید saraz جان ، شرمنده off topic زدم.

س پ ا س گ ز ا م.

Saba
08-02-24, 09:50
سلام سارا جون بدو كمك مارك ريمل و خط چشم خوب و عالي مي خوام!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused1:

راستي ميشه يه تاپيك بزني وكل محصولات خوبه ارايشي رو معرفي كني منظورم ماركشونه ؟؟؟؟؟؟؟;)

saraz
08-02-24, 11:17
سلام . آره تما ولی قبل از من النای عزیز این کارو کرده. ولی خوب بعضی از اون مارکها اصلا توی ایران نیستن.

saraz
08-02-24, 11:25
خط چشمی که توی ایران باشه و خوب باشه (خط چشم مایع) خط چشم myهست.
هم با دوام هست. هم قلموی خوبی داره. هم قیمت مناسب داره و هم هنگام پاک کردن با مشکل رو برو نمیشی .

این محصول تجربه کردم و به همین دلیل پیشنهاد می کنم.
اما بر عکس خط چشم پاریس رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم.

خط چشم های دیگه ای هم هستن مثل
bell. L.G
و نیوا

saraz
08-02-24, 11:34
ریمل یاردلی ریمل خوبیه.
اما چند نوع داره یکی از انواع اون تقریبا سیز ده هزار تومانه.
خیلی جنس خوبی داره.
ریمل بل خوبه اما زود خشک میشه.
ریمل اور آل هم خوبه به شرطی که از جای معتبر بگیری که اصل باشه.

اگر این دومورد آرایشی اصل نباشه (خط چشم و ریمل) باعث خستگی زود هنگام چشم و
آبریزش چشم و سوزش آن می شود.

Saba
08-02-24, 11:35
ممنون سارا جاننننننننننننننننننن:victory :

saraz
08-02-24, 11:39
قابل شما رو نداشت:)

Y@$$ER
08-03-17, 20:26
سلام
اینجا مثل اینکه فقط من پسرم!
من یه چند تا سوال در مورد صاف کردن مو داشتم.
1. تازه اتوی مو گرفتم می خواستم در مورد نحوه استفاده و اینکه بعدش چه چیزهای باید به مو زد رو بدونم.
2. من رو 150 میزارم درجه اتو رو. آیا کم هستش یا خوبه؟
3. اتو رو چند ثانیه باید روی مو کشید؟
ممنون...

zahra nassiri
08-03-18, 00:13
سلام سارا جونم
من واسه پوست صورتم یک پنکیک خوب میخوام
اما نمیدونم چی بگیرم
من شنیدم خیلی به پوست آسیب میزنه
درست شنیدم؟
میسی از جوابت پیشاپیش.

saraz
08-03-18, 09:41
سلام
اینجا مثل اینکه فقط من پسرم!
من یه چند تا سوال در مورد صاف کردن مو داشتم.
1. تازه اتوی مو گرفتم می خواستم در مورد نحوه استفاده و اینکه بعدش چه چیزهای باید به مو زد رو بدونم.
2. من رو 150 میزارم درجه اتو رو. آیا کم هستش یا خوبه؟
3. اتو رو چند ثانیه باید روی مو کشید؟
ممنون...

سلام
بببین در جه ی دستگاه باید تقریبا 70 در صد باشه.

راستی اینکه مدت زمان چقدر باید باشه باید کاملا مو صاف بشه!
(یعنی تا جایی که خودت می خوای)

اتوی مو محافظ داره و از سوختن مو جلوگیری می کنه .
ولی استفاده ی بیش از حد با عث میشه مو خوره پیدا شه.

saraz
08-03-18, 09:44
سلام سارا جونم
من واسه پوست صورتم یک پنکیک خوب میخوام
اما نمیدونم چی بگیرم
من شنیدم خیلی به پوست آسیب میزنه
درست شنیدم؟
میسی از جوابت پیشاپیش.

سلام.
زهرا جون اول به من می گی پوستت چربه یا خشک؟
اگه خودت نمی تونی تشخیص بدی مشخصاتشو به من بده.
مثلا جوش می زنه یا نه
و...
(تمام موارد مربوط به پوست دیگه)

Unrated
08-03-18, 11:17
خوب ... سوال!
براي كمر رنگ تر كردن اثر زخم هاي برشي روي پوست گردن چه راهي پيشنهاد ميشه؟

saraz
08-03-18, 11:36
خوب ... سوال!
براي كمر رنگ تر كردن اثر زخم هاي برشي روي پوست گردن چه راهي پيشنهاد ميشه؟

کم رنگ کردن دایمی یا اینکه روشو بپوشونی؟
برای کم رنگ کردن دایمی دکتر پوست می تونه کمک کنه اما برای پوشوندنش:
از کرم پودر مایع که تن زرد داشته باشه استفاده کنید.(یعنی وقتی روی انگشت می زنید صورتی به نظر نیاد)

Y@$$ER
08-03-18, 13:41
بازم سلام و ممنون بابت جوابی که دادین
یه سوال دیگه: موهای من حدود 4 تا 5 سانته چربم هست، فر نیست ولی موج داره. واسه صاف کردنش یا به عبارتی سیخ شدنش اول اتو و بعد تافت کافیه یا چیزه دیگه ام لازمه؟
دیگه اینکه وقتی می خوام موهام رو حالت بدم با دست این کارو کنم یا وسیله ی دیگه ای؟

تشکر و با آرزوی بهترین ها ...

saraz
08-03-18, 16:22
یه سوال دیگه: موهای من حدود 4 تا 5 سانته چربم هست، فر نیست ولی موج داره. واسه صاف کردنش یا به عبارتی سیخ شدنش اول اتو و بعد تافت کافیه یا چیزه دیگه ام لازمه؟
دیگه اینکه وقتی می خوام موهام رو حالت بدم با دست این کارو کنم یا وسیله ی دیگه ای؟

خواهش می کنم یاسر جان .
خوب اول موهاتو با اتو صاف کن ولی یادت باشه دسته های موت خیلی کم باشه در ضمن مو هانو سمت بالا اتو بکش نه به سمت پیشانی یا سمت گوش ها.
بعد دسته دسته مو جدا کن ژل بزن (به سمت بالا)باز هم دسته های کم کم و بعد از آن چسب مو
بزن(چسب موهایی که مثل تافت هستند)
نکته: از این روش خیلی استفاده نکن بهتره برای مهمونی یا مان های خاص استفادش کنی
چون مو ها ریزش پیدا می کنه.
نه تنها این روش بلکه تمامی روش هایی که از ژل و موس و تافت و ... استفاده میشه به مرور
زمان به ساقه ی مو لطمه می زنن.

روشی سریع:یک روش جالب برای مو های خیلی کوتاه 2-1سانتی:
بعد از اینکه از حمام آمدی سشوار را روشن کن (با گرم ترین حرارت و قوی ترین)و روی مو ها نگه دار
در همین موقع با دستت موهاتو به سمت بالا بکش.
اگه می خوای جهت کج باشه دست رو به سمت یکی از گوشها بده.

Y@$$ER
08-03-19, 23:39
با نظرتون کاملاً موافقم سارا خانوم،
منم بخاطر همین فقط از تافت استفاده میکنم.
در ضمن سال نو رو هم بهتون تبریک می گم:cool:.

saraz
08-03-20, 12:41
مرسی سال نوی شما هم مبارک

Y@$$ER
08-03-24, 00:59
بعداینکه اتو می زنم موهام قشنگ صاف میشه، ولی وقتی تافت می زنم یه مقدار فر میشه.
اصلاً نمی تونم اون حالتی رو که می خوام به موهام بدم!
دلیلش چی می تونه باشه؟

saraz
08-03-24, 15:26
بعداینکه اتو می زنم موهام قشنگ صاف میشه، ولی وقتی تافت می زنم یه مقدار فر میشه.
اصلاً نمی تونم اون حالتی رو که می خوام به موهام بدم!
دلیلش چی می تونه باشه؟

سلام. زمانی که تافت میزنی تافت رو دور بگیر یعنی هیچ وقت موهات خیس نشه.
یادت باشه دسته دسته مورو تافت بزن. در ضمن زمانی که داری تافت می زنی موتو به سمتی که می خوای بکش و صاف نگهش دار.
اینبار امتحان کن . فکر کنم درست شه!

http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/u/bighair.gif

Y@$$ER
08-03-25, 01:05
ممنون
امتخان می کنم، بعدش نتیجه رو هم بهتون میگم.

saraz
08-03-25, 12:12
ممنون
امتخان می کنم، بعدش نتیجه رو هم بهتون میگم.

من منتظرم:victory:

zzz135
08-04-06, 10:52
سوال من درباه ریزش موه،من مدتی که ریزش مو پیدا کردم دکترم رفتم ولی بی فایده بود ،چکار باید کنم دارم کچل می شم :(:(

Unrated
08-04-06, 11:15
ميتوني از چسب دوقلو استفاده كني :d
اما علل ريزش مو اونقدر متنوعه كه واقعا فكر نميكنم بشه بدون توضيحي تشخيص داد. ميتونه هورموني باشه (مثلا در سن خاص بلوغ جسمي اگه هستي)، ارثي باشه، و يا مثلا در اثر كمبود بعضي مواد غذايي خاص به خاطر تغذيه نامناسب و يا انجام رفتارهاي خاصه.اما در هر حال، تا اونجا كه من ميدونم چيزي نيست كه بي درمان باشه ...
مطمئنا مدير گرامي اطلاعات كاملي دارن، ما لنگ ميندازيم فقط!

pari
08-04-06, 16:12
سلام دوست عزیز .من مدتیه که از پنکیک summer cake استفاده میکنم.ولی بعضیها میگن واسه پوست خوب نیست؟به نظرت درسته؟

jalileh
08-04-06, 16:26
سلام من پوستم زیاد خوب نیست.چی کار کنم که صورتم صاف و یکنواخت به نظر برسه.
مرسی

Saba
08-04-06, 19:42
سارا جون ميشه رنگ كرم پودر مناسب براي پوست روشن رو بگي مرسي:cool::victory:يا رنگش بستگي به رنگ ارايش داره؟

saraz
08-04-06, 19:53
سوال من درباه ریزش موه،من مدتی که ریزش مو پیدا کردم دکترم رفتم ولی بی فایده بود ،چکار باید کنم دارم کچل می شم :(:(

سلام !میشه شما سن . جنسیت خودتون اول برای من بگید.

saraz
08-04-06, 19:58
سلام دوست عزیز .من مدتیه که از پنکیک summer cake استفاده میکنم.ولی بعضیها میگن واسه پوست خوب نیست؟به نظرت درسته؟

در مورد هیچ لوازم آرایشی نمیشه حکم کلی داد !
به همین دلیل مشخصات پوست خودتون رو ابتدا باید در نظر بگیرید.
پوست اشخاص با هم فرق داره.
مو های اونه هم همینطور

saraz
08-04-06, 20:01
سلام من پوستم زیاد خوب نیست.چی کار کنم که صورتم صاف و یکنواخت به نظر برسه.
مرسی

میشه واضح تر برام تو ضیح بدید که پوستتان چه مشکلی داره؟
مثلا این که جوش داره یا لک داره یا زیادیث خشکه و...
لطفا دقیقا بگید که اگه جوش میزنه از چه نوع جوش هایی می زنه

saraz
08-04-06, 20:04
سارا جون ميشه رنگ كرم پودر مناسب براي پوست روشن رو بگي مرسي:cool::victory:يا رنگش بستگي به رنگ ارايش داره؟

ببین بهتره کرم پودری که استفاده می کنی خیلی تیره تر از رنگ گردنت نباشه مخصوصا اگه لباس باز می پوشی.
کرم پودر مناسب برای پوست سفید کرم پودری که از شماره 3 بیشتر نباشه در ضمن تن آن زرد باشه
نه قرمز !

pari
08-04-06, 22:54
دوست خوبم من پوستم چربه .دکترا و فروشنده های لوازم آرایش میگن این پنکیک به پوست آسیب میرسونه.ولی من خیلی از پنکیک ها رو امتحان کردم اونها به پوستم نمیفتن.به نظرت چی کار کنم؟استفاده از این پنکیک رو ادامه بدم و اگر نه یه پنکیک خوب واسه پوست حساس من پیشنهاد کن.
ممنون.

saraz
08-04-07, 11:35
دوست خوبم من پوستم چربه .دکترا و فروشنده های لوازم آرایش میگن این پنکیک به پوست آسیب میرسونه.ولی من خیلی از پنکیک ها رو امتحان کردم اونها به پوستم نمیفتن.به نظرت چی کار کنم؟استفاده از این پنکیک رو ادامه بدم و اگر نه یه پنکیک خوب واسه پوست حساس من پیشنهاد کن.
ممنون.

خوب چرا کرم پودر رو امتحان نمی کنی؟
پنکک خوب داریم که قیمتش ارزونه ولی واقعا خوبه :elit
کرم پودرش هم بد نیست اما کرم پودر اتد و نیوا عالیه
من بیشتر رو نیوا تاکید دارم چون از هر نظر خوبه.

pari
08-04-07, 16:15
آخه کرم پودر پوستو چرب و براق میکنه.

zzz135
08-04-07, 18:21
سلام ببخشید یادم رفت ؛من یه دختر 26 ساله هستم ودکتر که رفتم بعد از آزمایشو این حرفا گفتن که هورمون پروژسترونم بالاست ویه سری قرص داد من با اون قرصها سردرد می گرفتم برای همین دیگه نخوردم ، یه محلول هم داد که فلان می کنه وبهمان ...خلاصه نه رشد موهام زیاد شد ونه ریزش قطع شد.چکار باید بکنم:(

saraz
08-04-07, 21:20
سلام ببخشید یادم رفت ؛من یه دختر 26 ساله هستم ودکتر که رفتم بعد از آزمایشو این حرفا گفتن که هورمون پروژسترونم بالاست ویه سری قرص داد من با اون قرصها سردرد می گرفتم برای همین دیگه نخوردم ، یه محلول هم داد که فلان می کنه وبهمان ...خلاصه نه رشد موهام زیاد شد ونه ریزش قطع شد.چکار باید بکنم:(

سلام. راستش منم یک مدت ریزش موی شدید پیدا کردم. اما با چند تا ماسک گیاهی و ماساژ و
اینکه موهامو کوتاه کردم بهتر شد.راستش نمی دونم که شما چه جور راحت ترید (منظورم اینه که میتونید مرکز مراقبت پوست و مو پیدا کنید یا نه)البته این جور مراکز هم بیشتر از محلول های شیمیایی استفاده می کنند.
من خودم به گیاهی بیشتر اعتقاد دارم.
راستش من اگر مو هاتون رو ببینم باز راحت تر در مانشو پیدا می کنم.
به هر حال نگران کننده نیست با رفع برخی از مشکلات ،عوض کردن شامپو‌،تقویت با مواد گیاهی
و کوتاه کردن اون به اندازه ی کم مشکل حل میشه .

بعد از اینکه ماساژ داده شد و داروهای گیاهی روی موها مصرف شد یک دستور خانگی در اختیارتون قرار می گیره که رو زانه باید اجراش کنید.
باز هم اگه سوالی دارید من در خدمتتونم
ایمیل من هم :mersaarayesh@yahoo.com

saraz
08-04-07, 21:24
آخه کرم پودر پوستو چرب و براق میکنه.

بستگی به کرم پودر داره . این کرم پودر نیوا خوبیش همینه البته تن زرد داشته باشه ها!
کرم پودر بدون چربی تهیه کنید.
قبل از خواب حتما کرم پودر رو پاک کنید.

jalileh
08-04-18, 15:56
میشه واضح تر برام تو ضیح بدید که پوستتان چه مشکلی داره؟
مثلا این که جوش داره یا لک داره یا زیادیث خشکه و...
لطفا دقیقا بگید که اگه جوش میزنه از چه نوع جوش هایی می زنه
اثرجوشهایی که قبلا داشتم روی صورتم مونده.جوشهای سر سفید.

saraz
08-04-19, 23:06
اثرجوشهایی که قبلا داشتم روی صورتم مونده.جوشهای سر سفید.

یه راه حل داره که صد در صده فقط یکم هزینش سنگینه در عوض معجزه می کنه!
راه حلش استفاده از کرم حلزونه که واقعا تاثیر داره البته ماسک های دارویی هم موجوده.
من حتما تحقیق می کنم یک ماسک گیاهی با دسترسی آسان بهتون معرفی می کنم.

Unrated
08-04-20, 05:00
استفاده از پماد ترتينوئين البته به همراه ضد آفتاب درجه ي بالا چطوره؟

zzz135
08-04-30, 12:07
مرسی ومتشکرم از راهنماییت......................:):);)

شهین2
08-05-03, 21:40
درموردترکیب رنگهای فانتزی مثل نسکافه ای بگو

samaneh
08-05-04, 00:02
سلام میخواستم منابع عکسارو بپرسم

saraz
08-05-05, 19:10
درموردترکیب رنگهای فانتزی مثل نسکافه ای بگو

رنگ نسکافه ای=دو سوم رنگ سفید (یعنی شماره 12) با 5 سانتی متر n6

saraz
08-05-05, 19:13
سلام میخواستم منابع عکسارو بپرسم

می دونی راستش من که عکسامو از جاهای مختلف دانلود کردم اونم الان نه. ولی از این به بعد
هر چی سایت دیدم حتما لینکشو می ذارم

شهین2
08-06-02, 22:02
خیلی دوست دارم در مورد ترکیب رنگهای فانتزی بیشتر بدونم مثل فندقی شکلاتی چه مارکی از رنگها را توصیه میکنی

saraz
08-06-04, 12:17
خیلی دوست دارم در مورد ترکیب رنگهای فانتزی بیشتر بدونم مثل فندقی شکلاتی چه مارکی از رنگها را توصیه میکنی

سلام. راستش در حال حاضر انقدر تنوع رنگ مو زیاد شده که دیگه نیازی به ترکیب رنگ نیست.
تو هر چقدر که رنگ موت عجیب غریب باشه خودشو می تونی پیدا کنی .ترکیب کردنش خیلی دقت می خواد و ممکنه مو رو بد رنگ کنه . البته اگه دقت نکنی .من مارک های خوب برات می نویسم.وبعد از اینکه کاتولوگ هارو خودت تو فروشگاه دیدی فکر کنم با من هم عقیده بشی.

کلستون.
ایگورا رویال
ولا
و رنگ موی ایرانی پادینا و آتوسا

اگر خواستی چیزی با رنگ موت مخلوط کنی از واریاسون استفاده کن.
به این دلیل که اگر ناراضی در اومدی واریاسون بعد از چند بار شستن از بین میره و موهات میشه همون شماره ای که رنگش رو انتخاب کردی.

sun girl
08-07-24, 16:45
man pustam charbe.jusham mizanam jushaye ghermez.man az mavade arayeshi ziad estefade nemikonam vali jadidan az pankeke nivea mizanam .be nazare shoma che pankekei vase pustam monasebe?nivea khube?

saraz
08-07-25, 13:06
man pustam charbe.jusham mizanam jushaye ghermez.man az mavade arayeshi ziad estefade nemikonam vali jadidan az pankeke nivea mizanam .be nazare shoma che pankekei vase pustam monasebe?nivea khube?

سلام.
باید از پنکک نیمه چرب استفاده کنی!
مارک خیلی مهم نیست !ولی از مارک هایی مانند الیت، نیوا ، اتد
بهتر و شناخته تر هستند

sun girl
08-07-26, 19:17
ایا شما کرم حلزون را برای رفع جوش و لک توصیه میکنید؟منظورم اینه که شما تاثیرشو دیدید؟ اخه من میترسم که عوارض داشته باشه. این که جوشام بهتر نشه بد ترم بشه

saraz
08-07-28, 00:03
ایا شما کرم حلزون را برای رفع جوش و لک توصیه میکنید؟منظورم اینه که شما تاثیرشو دیدید؟ اخه من میترسم که عوارض داشته باشه. این که جوشام بهتر نشه بد ترم بشه

دوست عزیزم من کرم حلزون رو به هکثر مشتریهام پیشنهاد می کنم چون نه تنها جوش ها رو از بین میبره بلکه آثار باقی مانده از جوش که حتی لیزر قادر به رفعم آنها نیست از بین می بره و حتی چین چروک پیشانی را باز می کند.

نکته: کرم حلزون ساخته شده از مایع ترمیم کننده ی صدف حلزونه این ماده خاصیت ترمیم کنندگی قوی دارد.
و به دلیل طبیعی بودن از سایر مواد که اغلب شیمیایی مطلق هستند بهتر است.

نکته: مهم اینه که شرکت تولید کننده معتبر باشد و شما از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید.
بنا بر این این کرم رو به هیچ وجه از فروشگاههای متفرقه تهیه نکنید.

باتشکر SaRaZ

sun girl
08-07-28, 14:49
مرسی از راهنماییت
من این محصول رو از طریق اینترنت سفارش میخوام بدم اگر شما شرکت معتبری رو میشناسید که من از اونجا تهیه کنم میشه معرفی کنید؟اخه من میخوام اصلشو بگیرم

نوشین
08-08-09, 10:12
من میخوام گریم و خودآرایی یاد بگیرم
لطفا راهنماییم کن چی کار باید بکنم

mitikoal2000
08-08-14, 16:50
سلام
میشه خواهش کنم در موردPatch test نحوی آزمون پچ توضیح کاملی بدهید؟

saraz
08-08-14, 23:38
من میخوام گریم و خودآرایی یاد بگیرم
لطفا راهنماییم کن چی کار باید بکنم

می تونی تو کلاس های ما شرکت کنی
اگه خواهان اطلاعات بیشتر بودی با این شماره تماس بگیر 09354154043

مانیا
08-08-15, 11:12
سلام ببخشید اطلاعات درباره دستگاه بافت مو میخوام و اینکه اگه مارک معتبر با قیمت مناسب میشناسی راهنمایی کنی. ممنون

saraz
08-08-15, 18:45
سلام ببخشید اطلاعات درباره دستگاه بافت مو میخوام و اینکه اگه مارک معتبر با قیمت مناسب میشناسی راهنمایی کنی. ممنون

دستگاه بافت مو بد نیست اما دوام چندانی نداره مارکش فرق نمی کنه.

تنها چیزی که باید مد نظرت باشه محل تهیه ی دستگاهه باید فروشگاه معتبر باشه

bahman.tp
08-08-15, 20:25
با موها و پوست سر خشک چه می شود کرد که دوچار پوسته هم نشود. :(

ebramim
08-08-16, 00:44
با سلام میخواستم بدونم کسی از این کرم الیزا که ماهواره تبلیغ میکنه استفاده کرده راست میگن؟

saraz
08-08-16, 22:20
با موها و پوست سر خشک چه می شود کرد که دوچار پوسته هم نشود. :(

باید پوسته مورد بررسی قرار بگیرد. اما استفاده از ضد شوره و پس از آن استفاده از نرم کننده تا مقدار زیادی موثر است

saraz
08-08-16, 22:21
با سلام میخواستم بدونم کسی از این کرم الیزا که ماهواره تبلیغ میکنه استفاده کرده راست میگن؟اگه منظورتون کرم حلزون الیزاست باید بهتون بگم که ما اینو به مشتری هامون که هر گونه ناراحت پوستی دارن پیشنهاد می کنیم.
و تاثیرش رو واقعا دیدیم!

mitikoal2000
08-08-17, 01:34
سلام مجدد
ظاهرا سوال من از قلم افتاد
میشه خواهش کنم در موردPatch test نحوی آزمون پچ(تستی که برای قبل از دکلره مو از افراد بعمل میاید) توضیح کاملی بدهید؟
در ضمن لطفا راهنمای کنید که در چه مواقعی رنگ را بتنهایی و بدون استفاده از اکسیدان بر روی مو قرار میدهیم. سپاسگذارم

saraz
08-08-20, 22:39
سلام مجدد
ظاهرا سوال من از قلم افتاد
میشه خواهش کنم در موردPatch test نحوی آزمون پچ(تستی که برای قبل از دکلره مو از افراد بعمل میاید) توضیح کاملی بدهید؟
در ضمن لطفا راهنمای کنید که در چه مواقعی رنگ را بتنهایی و بدون استفاده از اکسیدان بر روی مو قرار میدهیم. سپاسگذارم

کلا بهتره مقدار رنگ مو و اکسیدان بر حسب فرمول باشد.
یعنی هم اکسیدان ورنگ مو باید باشد.

برای تست دکلره یک دسته ی کوچک از مو را دکلره می کنیم ببینیم باز می کند یا نه

samaneh_r
08-09-01, 07:40
سلام
ميخواستم بپرسم آيا ميشه بدون مش واستفاده از فويل و فقط با مخلوط كردن دو يا سه رنگ مو ، مو را سايه روشن كرد.

saraz
08-09-02, 11:02
سلام
ميخواستم بپرسم آيا ميشه بدون مش واستفاده از فويل و فقط با مخلوط كردن دو يا سه رنگ مو ، مو را سايه روشن كرد.

بله البته که میشه اما بهتره به جای فویل از ویزیبل نایلونی استفاده کنی به دلیل اینکه بهتر از فویله.
گرچه با فویل هم میشه اما با ویزیبل نایلونی بهتره.
ویزیبل چیه؟
ویزیبل: یک نوع ابزار برای مش و یا های لایته که مانند کیسه فریزره البته بیشتر به نایلونه سی دی شباهت داره اما ارتفاعش بیشتره!
از کجا میشه تهیه کرد؟
محل تهیه: کلیه ی فروشگاه هایی که وسایل آموزشگاهی و آرایشگاهی توزیع و پخش می کنند.

samira_zibapasand
08-09-02, 22:59
من میخماستم موهامو ببافم با کنف میخواستم ببینم برای مو ضرر نداره؟؟؟
و اگه یه جای خوب برای بافت دال شیراز سراغ دارید به من معرفی کنید.
در ضمن بافت آفریقاای هم دوست دارم که خودم یاد بگیرم. چه طوری؟؟؟:blushing:

saraz
08-09-03, 08:42
من میخماستم موهامو ببافم با کنف میخواستم ببینم برای مو ضرر نداره؟؟؟
و اگه یه جای خوب برای بافت دال شیراز سراغ دارید به من معرفی کنید.
در ضمن بافت آفریقاای هم دوست دارم که خودم یاد بگیرم. چه طوری؟؟؟:blushing:
بافت اگر 4 ماه روی سر باشه به مو آسیبی نمی رسونه

اگه اطلاعات کامل می خوای با من تماس بگیر 09354154043

که هر سوالی داری خوب برات توضیح بدم .

pinkramona
08-09-15, 11:45
سلام سارا جان
من پوستم خشک و خیلی هم حساسه اونقدر که از آفتاب میسوزه و ورم میکنه و گاهی هم پسته پوسته میشه البته الان خیلی بهتر شده چون از ضد آفتاب استفاده میکنم
من تا الان زیاد آرایش نمی کردم اما می خوام بدونم از چه پنکیک یا کرم پودری استفاده کنم همین طور اگه مارک ریمل و پنکیک خوبی با قیمت مناسب باشه ممنون میشم بهم بگید
ممنونم

neda.hamiyan
08-09-15, 17:36
سلام خسته نباشی من می خواستم بدونم برای پوستهای جوش دار و لکه دار چه نوع کرم پودری توصیه می کنی ؟

saraz
08-09-15, 20:19
سلام سارا جان
من پوستم خشک و خیلی هم حساسه اونقدر که از آفتاب میسوزه و ورم میکنه و گاهی هم پسته پوسته میشه البته الان خیلی بهتر شده چون از ضد آفتاب استفاده میکنم
من تا الان زیاد آرایش نمی کردم اما می خوام بدونم از چه پنکیک یا کرم پودری استفاده کنم همین طور اگه مارک ریمل و پنکیک خوبی با قیمت مناسب باشه ممنون میشم بهم بگید
ممنونم
سلام امید وارم خوب باشی من یک محصول معتبر میشناسم که گیاهیه و برای پوست حساس خیلی مناسبه . اگر مایل باشی من می تونم برات تهیه کنم قیمتش هم مناسبه . لیست کامل قیمتاشو برات به صورت پیام خصوصی ارسال می کنم!

saraz
08-09-15, 20:21
سلام خسته نباشی من می خواستم بدونم برای پوستهای جوش دار و لکه دار چه نوع کرم پودری توصیه می کنی ؟

سلام دوست عزیزم .
بهتر اینه که از پن استیک استفاده کنی. چون پوشانندگی کامل داره البته اگر رنگش تیره باشه تاثیرش خیلی بیشتره!

pinkramona
08-09-17, 10:56
ممنون سارا جان لطف داری

فقط یه سوال این محصولی که گفتی همون کار پنکیک رو انجام میده یا نه؟

مرسی

saraz
08-09-17, 22:05
ممنون سارا جان لطف داری

فقط یه سوال این محصولی که گفتی همون کار پنکیک رو انجام میده یا نه؟

مرسی
بله . محصول خیلی معتبر و مناسییه ! کار کرم پودر و پنکیک رو انجام می ده

راز
08-12-28, 07:30
ماركهاي معتبر و خخوب لوازم آرايشي رو معرفي كنيد لطفا

saraz
09-01-01, 22:42
ماركهاي معتبر و خخوب لوازم آرايشي رو معرفي كنيد لطفا

سلام دوست عزیزم. می تونم خواهش کنم مارک برای چه محصولی آخه مارک هر قلم لوازم آرایش با قلم دیگه ای از همون مارک فرق داره !بیشتر کدوم وسیله مد نظرتونه؟

Ainaz shirazaki
09-01-02, 00:59
ممنون سارا جاننننننننننننننننننن:victory :
شما مي توانيد از ماركهاي استي لودر استفاده كنيد يا مارك MACكه خيلي عالي براي سلامتي چشم هاي قشنگت ارزش داره كه جنس خوب استفاده كنيد:D

foroughjoon
09-03-06, 23:57
سلام خانوما.تو رو خدا یکی به من بگه چیکار کنم!من شیرازیم.تیپ صورتم کاملا هندیه! چشای درشت و ابروهای پیوسته .موهام هم قهوه ای تیره است تا انتهای کمر.همه میگن باید امسال پیوست ابروهاتو برداری و موهاتو هم رنگ یا مش کنی.حالا موندم چیکار کنم.به نظرتون چیکار کنم؟مش یا رنگ؟

saraz
09-03-08, 20:07
سلام خانوما.تو رو خدا یکی به من بگه چیکار کنم!من شیرازیم.تیپ صورتم کاملا هندیه! چشای درشت و ابروهای پیوسته .موهام هم قهوه ای تیره است تا انتهای کمر.همه میگن باید امسال پیوست ابروهاتو برداری و موهاتو هم رنگ یا مش کنی.حالا موندم چیکار کنم.به نظرتون چیکار کنم؟مش یا رنگ؟

سلام دوست خوبم ! چون موهات مشکیه و پوستت سبزه بهتره که موهاتو خیلی روشن نکنی درسته که موهای روشن به پوست های سبزه میاد اما نه به هر پوست سبزه یا تیره ای!بهترین و مناسب ترین رنگ مو در حال حاضر برای چهره ای با این مشخصات شکلاتی است. من دقیقا نمی دونم که مدل صورتت به چه شکلیه ! تا بگم مدل ابروهات و رنگ و حتی نحوه ی آرایشت چگونه باشه ! حتما مشخصات کاملتو بهم بده !

foroughjoon
09-03-11, 16:13
سلام عزیزم.یه دنیا ممنون از راهنماییهای نابتون :)خانوم گل فرم صورتم بیضی هستش.رنگ پوستم هم گندمی روشنه.ابروهام هم خیلی پر و کشیده است.واسه عقدم که پیوست ابروهامو برداشتم احساس کردم بینیم خیلی بزرگ و کشیده به نظر میاد!شایدم واسه همینه که دیگه برش نداشتم!بازم مرسی و بینهایت سپاسگذارم:)

maryam_2009gf
09-04-10, 08:34
سلام درباره مش و درست کردنش میخواستم بدونم ممنون میشم

آدرین
09-05-19, 08:57
سلام
من پوست چربی دارم و با اینکه از کرم پودر و پنکیک فاقد چربی استفاده می کنم اما بعد از آرایش کردن بعد از یکی دو ساعت پوستم براق و عرق کرده به نظر می یاد و در محل کارم چون نمی تونم مدام پوستم را تمیز کنم به شدت مرا آزار می دهد به من بگویید چه کار کنم که چربی پوستم کمتر شود و چه مارکی را معرفی می کنید تا پوستم براق نباشد و حالت مات داشته باشد؟ممنون.

آمیتیس
09-05-27, 14:06
سلام
چرا دیگه کسی جواب ما رو نمی ده؟

مينو
09-06-04, 10:37
سلام
من يك سؤال درام د رمورد طراحي ناخن.
يك مدل رايج طراحي ناخن هست كه نوك ناخن رو سفيد ميكنند و و بقيه ناخن رو برق ناخن ميزنند . من ميخوام خودم د رمنزل اينكار و رانجام بدم يك فرنچ سفيد هم خريدم ولي نميدونم چطوري بايد نوك ناخن رو سفيد كنم چون وقتي با فرنچ ميكشم پايينش ميريزه و اصلا حالت نميگيره !!!!
آيا وسيله خاصي براي اينكار هست؟ چكار بايد بكنم؟ خيلي اين مدل رو دوست دارم ولي بلد نيستم .

Arezoo
09-06-04, 11:18
سلام
يك مدل رايج طراحي ناخن هست كه نوك ناخن رو سفيد ميكنند و و بقيه ناخن رو برق ناخن ميزنند . من ميخوام خودم د رمنزل اينكار و رانجام بدم يك فرنچ سفيد هم خريدم ولي نميدونم چطوري بايد نوك ناخن رو سفيد كنم چون وقتي با فرنچ ميكشم پايينش ميريزه و اصلا حالت نميگيره !!!!
آيا وسيله خاصي براي اينكار هست؟ چكار بايد بكنم؟ خيلي اين مدل رو دوست دارم ولي بلد نيستم .

سلام مینو جان. من خبر ندارم که وسیله خاصی برای این کار هست یا نه.:confused1: ولی اون موقع هایی که من این کار رو میکردم روی قسمتای پایینی ناخنم چسب میزدم تا تمیز بمونه.:)

مينو
09-06-04, 13:29
سلام آرزو جان ، ممنون از راهنمايي مفيدت عزيزم.
فقط نميتونم انحناي پايين ناخن رو دربيارم همينجوري صاف ميشه ! و يك سوال ديگه هم دارم
قبل از اينكه نوك ناخن رو سفيد بزينم بايد زيرش هم برق ناخن بزنيم يا خير؟
خيلي ممنون

saraz
09-06-07, 01:00
سلام درباره مش و درست کردنش میخواستم بدونم ممنون میشم

دقیقا منظورتونو متوجه نمی شم منظور مواد مشه؟

saraz
09-06-07, 01:02
سلام
من پوست چربی دارم و با اینکه از کرم پودر و پنکیک فاقد چربی استفاده می کنم اما بعد از آرایش کردن بعد از یکی دو ساعت پوستم براق و عرق کرده به نظر می یاد و در محل کارم چون نمی تونم مدام پوستم را تمیز کنم به شدت مرا آزار می دهد به من بگویید چه کار کنم که چربی پوستم کمتر شود و چه مارکی را معرفی می کنید تا پوستم براق نباشد و حالت مات داشته باشد؟ممنون.

سلام دوست خوبم .
بهترین روش و موثر ترین روش استفاده از پودر فیکسر بعد از آرایشه !
این پودر از عرق کردن صورت . ماسیده شدن پنکیک و کرم پودر و پایداری مواد آرایش روی پوست کمک می کنه.

saraz
09-06-07, 01:05
سلام

معمولا خیلی ظریف و بدون هیچ وسیله ی خاصی این کارو انجام می دن اما یه راهکار هست که جواب می ده و اونم زدن چسب روی سایر قسمت های ناخنه همون چسب نواری خودمونو می گم . بعد لاک سفید رو که می زنی فقط سر ناخن و جایی که می خوای سفید میشه و بقیه جاها بدون رنگ می مونه بعد از اینکه لاک خشک شد چسب رو بکن;)

saraz
09-06-07, 01:07
فقط نميتونم انحناي پايين ناخن رو دربيارم همينجوري صاف ميشه ! و يك سوال ديگه هم دارم
خيلي ممنون

نه لازم نیست بعد از اینکه سفید کردی برق ناخن رو بزن .
البته گاهی بعضی ها از لاکی که همرنگه ناخنه برای زیر لاک سفی استفاده می کنن و این هم یک روش طراحیه:):):):)

مينو
09-06-26, 11:46
با سپاس از شما دوستان خوبم:)

دوست من بيني زيبايي داره ولي وقتي عكس ميگيريم بينيش توي عكس كج مي افته:confused1: براي رفع اين مشكل به كمك آرايش چكار بايد بكنيم؟

saraz
09-07-09, 11:38
با سپاس از شما دوستان خوبم:)

دوست من بيني زيبايي داره ولي وقتي عكس ميگيريم بينيش توي عكس كج مي افته:confused1: براي رفع اين مشكل به كمك آرايش چكار بايد بكنيم؟

کشیدن یک خط صاف با وسایل مخصوص گریم روی تیغه بینی تا پایین باعث رفع این مشکل می شه! خطی که دقیقا رنگ خود پوست باشه

niloo_net
09-09-02, 12:22
برای آرایش چشم به روش خلیجی از چه جور سایه و قلم مویی استفاده میشه؟؟؟آیا همون سایه های ی معمول پودری هست؟؟؟برای کشیدن خط چشم به این روش از چه چیزی استفاده میشه؟

kajol1350
09-09-02, 21:21
سلام
من پوستی تیره و خشک دارم . چطور میتونم پوستی طبیعی وشفاف داشته باشم.

niloofare_abi
09-09-03, 02:36
رنگ مویی میخوام که قهوه ایی درخشانی باشه مثل فندقی و یک ته مایه قرمز رنگ زیبا توش سایه بندازه نمیدونم چه شماره ای و باید بگیرم ممنون میشم جواب سوالمو بدید ضمناً یه مارک خوب که قیمتش هم مناسب باشه معرفی کنید رنگهای بلوطی و شکلاتی هم با شماره میخواستم اگر امکانش هست . مرسی

آیدا
09-09-03, 09:58
سلام
من پوستم خیلی چرب بود اما الان وقتی هرروز با صابون مخصوص می شورم تقریبا خوبه درضمن خیلی جوش می زنم الان تقریبا 23 سالمه و می گن دیگه باید جوشام بره ولی نمی ره:'( هرچی هم ماسک و اینا دکتر داده یا بقیه گفتن وقتی می زنم یه مدت خوبه بعد خودش باعث می شه دوباره صورتم بریزه بیرون دیگه خسته شدم به خدا
می شه لطفا کمکم کنید لطفاااااااااااااااااااااا اااااااا

niloo_net
09-09-04, 14:36
استاد جواب ما را نمیدیییییییییییییییییییی؟ ؟؟

آیدا
09-09-04, 17:22
سلام
مینو جان
یه لاکهای جدیدی اومده (شایدم من تازه دیدم) به نام لاک طراحی که یه سر سوزنی داره و قلم موشم خیلی باریکه مخصوص طراحی ناخن من که خیلی ازش استفاده می کنم خیلی راحتتر از لاکهای معمولی

آیدا
09-09-04, 17:25
برای آرایش چشم به روش خلیجی از چه جور سایه و قلم مویی استفاده میشه؟؟؟آیا همون سایه های ی معمول پودری هست؟؟؟برای کشیدن خط چشم به این روش از چه چیزی استفاده میشه؟
نیلو جان یه جور سایه هایی هست که پشتش چسب داره(مثل چسبهای استیک) اول مدلی که می خوای سایه بکشی چسب می زنی بعد روش سایه می زنی. چون سایه های خلیجی معمولا اکلیلیه و می ریزه این خیلی کمک می کنه

niloofare_abi
09-09-05, 05:49
سلام
من پوستم خیلی چرب بود اما الان وقتی هرروز با صابون مخصوص می شورم تقریبا خوبه درضمن خیلی جوش می زنم الان تقریبا 23 سالمه و می گن دیگه باید جوشام بره ولی نمی ره:'( هرچی هم ماسک و اینا دکتر داده یا بقیه گفتن وقتی می زنم یه مدت خوبه بعد خودش باعث می شه دوباره صورتم بریزه بیرون دیگه خسته شدم به خدا
می شه لطفا کمکم کنید لطفاااااااااااااااااااااا اااااااا

عزیزم به متخصص مراجعه کن هر چیزی که دیگران میگند که نمیشه زد به صورت ممکنه مشکل هورمونی یا حساسیت باشه یه سایت هست بهت معرفی میکنم متخصصه به من که خیلی کمک شده چون واقعًآ دکتر خوبیه به تجویز غیر متخصص هم عمل نکن چون دوست منم مشکل شما را داشت با خریدن کرم الیزا که همه بهش پیشنهاد کردند صورتشو داغون تر کرد . از طریق گوگل میتونی پیداش کنی بزن دکتر علیرضا کریمی متخصص پوست و مو

niloo_net
09-09-06, 01:57
نیلو جان یه جور سایه هایی هست که پشتش چسب داره(مثل چسبهای استیک) اول مدلی که می خوای سایه بکشی چسب می زنی بعد روش سایه می زنی. چون سایه های خلیجی معمولا اکلیلیه و می ریزه این خیلی کمک می کنه

مرسی آیدا جان از راهنماییت.
اما می خواستم بدونم خود این سایه ها چه جوریه و از چه جنسیه...چربه؟؟؟اسم خاصی داره؟؟؟

آیدا
09-09-08, 21:21

سلام
اگه قبل از اتو کردن موهات بهشون تافت بزنی بعد تا تافت خشک نشده اتو کنی و به سمت بالا بکشی راحت تر حالت می گیره فقط یه کم صدای جلیز ویلیز می کنه نترسی....
البته از این روش خیلی استفاده نکن (کلا اتو کردن رو می گم) چون من چند نفرو دیدم که اتو کردن باعث شده موهاشون خشک بشه و موخوره بذاره می دونی هم که عاقبت موخوره چیه؟؟؟ موهات از وسط می شکنه :ohmygod:

آیدا
09-09-08, 21:23
نیلو جان مارکش دقیقا یادم نیست ولی حتما می پرسم بهت خبر میدم... فقط می دونم چرب نیست

niloo_net
09-09-13, 15:07
نیلو جان مارکش دقیقا یادم نیست ولی حتما می پرسم بهت خبر میدم... فقط می دونم چرب نیست
مرسی آیدا.منتظر جوابت هستم

Galoos
09-10-04, 10:43
کسی میتونه یه سری cd یا هر چیزه دیگه در باره آموزش رنگ سازی برای مو و رنگساژ برای مش بهم معرفی کنه

saraz
09-10-04, 11:12
کسی میتونه یه سری cd یا هر چیزه دیگه در باره آموزش رنگ سازی برای مو و رنگساژ برای مش بهم معرفی کنه

آره اینکه هست رو مطمئنم من سعیمو می کنم برات تهیه کنم

blackpic
09-10-04, 21:33
اگر كسي دي وي دي [رايگان] [راز هاي فتوشاب] رو مي خواد بره تو اين سايت سريع داره دي وي دي ها تموم ميشه.
من خودم سفارش دادم بعد از يك هفته دي وي دي آمد هر كي مي خود بره حدود 100 بيشتر دي وي دي نداره.

براي ورود به سايت روي لينك زير كليك كنيد.

ورود به سايت (http://learnps.gigfa.com/)

rexxa
09-10-04, 21:59
اگر كسي دي وي دي [رايگان] [راز هاي فتوشاب] رو مي خواد بره تو اين سايت سريع داره دي وي دي ها تموم ميشه.
من خودم سفارش دادم بعد از يك هفته دي وي دي آمد هر كي مي خود بره حدود 100 بيشتر دي وي دي نداره.

براي ورود به سايت روي لينك زير كليك كنيد.

ورود به سايت (http://learnps.gigfa.com/)
این پست رو باید فقط یه بار اونم توی بازارچه بزارین، لطفا به قوانین احترام بزارین

Galoos
09-10-06, 09:36
آره اینکه هست رو مطمئنم من سعیمو می کنم برات تهیه کنم

خیلی ممنون

شبو
09-10-07, 14:34
:tt1:

shima4532
09-10-27, 14:50
سلام
من يه سوال دارم
پوست من چربه و منافذش باڒه واسه همين وقتي كرم پودر ميڒنم نمي پوشونتش يه نفر بهم پيشنهاد پنكك گريم داد ولي نميدونم جه جوري بايد ازش استفاده كنم؟؟؟

nazyla
09-10-27, 15:24
فکر کنم اون واسه پوست کمی سنگین باشه و در دراز مدت به پوست آسیب برسونه(البته این نظر منه صرفا) اما پنکک اتود خیلی خوبه می تونید امتحان کنید.

sara.b
09-11-21, 17:10
با سلام یه سوال دارم در مورد رنگ کردن مویی که رنگ روشنه تو پایه 10-11 البته بدون دکلره وبه اندازه 1-2 سانت هم ریشش در اومده اگر بخوام رنگ نسکافه ای بکنم باید اول ساقه ها رو رنگ کنم یا ریشه که دو رنگ نشه اگه جواب بدین ممنون میشم.

sara.b
09-11-21, 17:12
با سلام یه سوال دارم در مورد رنگ کردن مویی که رنگ روشنه تو پایه 10-11 البته بدون دکلره وبه اندازه 1-2 سانت هم ریشش در اومده اگر بخوام رنگ نسکافه ای بکنم باید اول ساقه ها رو رنگ کنم یا ریشه که دو رنگ نشه اگه جواب بدین ممنون میشم.

karim
09-11-21, 22:33
سلام saraz عزیز ، واسه برطرف کردن لکه های صورت (آثار زخم ، خالهای سطحی و...) چه پیشنهادی دارید ؟

زهرا پارسا
10-01-12, 12:10
سلام من پوستم خشكه 23 سالمه زياد جوش ميزنه ولي در ناحيه چونه و پيشوني
پنكيك هم بهم نميسازه ميشه يه پيشنهاد بدين چي خوبه
حتي پنكيك گرونم زدم نميدونم چكار كنم ميشه راهنمايي كنيد در 2 موردي كه گفتم

tahmine_g
10-01-13, 08:20
سلام. من موهام پر کلاغی هست دوست دارم هایلایت کنم. به نطرتون از تم قرمز چه نوع هایلایتی بهتره؟ تیره، روشن، پر؟ نمی دونم تا حالا کاری با موهام نکردم.

saraz
10-01-17, 09:37
سلام. من موهام پر کلاغی هست دوست دارم هایلایت کنم. به نطرتون از تم قرمز چه نوع هایلایتی بهتره؟ تیره، روشن، پر؟ نمی دونم تا حالا کاری با موهام نکردم.

سلام دوست خوبم خوب راستش علاوه بر رنگ فعلی موهات به رنگ پوست و سن و مدل موهات هم بستگی داره . راستی بهم بگو محدودیتی توی رنگ داری یا نه یعنی اگه ترکیب رنگ ها فانتزی باشه از نظرت ایرادی نداره ؟

saraz
10-01-17, 09:43

ببین بستگی داره که ریشه مو هات دقیقا چه رنگی داشته باشه ! اما به هر حال برای اینکه یک دست باشه باید ریشه رو هم کم رنگ کنی البته یک راه حل دیگه هم هست که اول ساقه ها رو سه درجه تیره تر کنی و بهد ریشه ها رو سه درجه روشن تر از رنگ ساقه البته این روی موهایی جواب می ده که خودشون تن روشن دارن به طور کل اگه با دکلره کارتو انجام بدی عالیه

saraz
10-01-17, 09:48
سلام
من يه سوال دارم
پوست من چربه و منافذش باڒه واسه همين وقتي كرم پودر ميڒنم نمي پوشونتش يه نفر بهم پيشنهاد پنكك گريم داد ولي نميدونم جه جوري بايد ازش استفاده كنم؟؟؟

سلام . یک راه هست که در دراز مدت البته خیلی دراز مدت هم نه ولی کلا . باعث از بین بردن منافذ باز می شه و اون هم اصلاح صورت با شمع یا در اصطلاح همون وکس صورته !
یک فن هست به نام فن خشک مروان خیر که پوشانندگی عالی داره و قیمتش هم نسبتا مناسبه و هم اینکه به پوست آسیب نمی زنه . اگر مایل بودی فن خشک رو تهیه کنی حتما بهم بگو تا طریقه استفادشو بهت بگم

saraz
10-01-17, 09:53
سلام . ببین برای پوست خشک نباید از پنکیک استفاده کنی . استفاده از کرم پودر و فن های چرب رو بهت پیشنهاد می کنم .
در ضمن فکر می کنم علاوه بر اینهایی که گفتم پن استیک ها برای افرادی که دارای پوست چرب هستند خیلی خیلی خیلی مناسبه. هم پوشانندگی خوبی داره و هم صورتت پوسته پوسته نمی شه . یادت باشه برای پاک کردن صورتت حتما از شیر پاککن چرب استفاده کنی نه بدون روغن .

saraz
10-01-17, 09:55
سلام saraz عزیز ، واسه برطرف کردن لکه های صورت (آثار زخم ، خالهای سطحی و...) چه پیشنهادی دارید ؟

بهترین چیزی که بهت می تونم پیشنهاد کنم کرم حلزونه !

tahmine_g
10-01-18, 10:27
سلام دوست خوبم خوب راستش علاوه بر رنگ فعلی موهات به رنگ پوست و سن و مدل موهات هم بستگی داره . راستی بهم بگو محدودیتی توی رنگ داری یا نه یعنی اگه ترکیب رنگ ها فانتزی باشه از نظرت ایرادی نداره ؟
دوباره سلام
25 سالمه و رنگ پوستم تیرست و ابروهامم خیلی پر و مشکیه. محدودیتی هم درباره ی رنگ ندارم. بازم ممنون

saraz
10-01-20, 20:44
دوباره سلام
25 سالمه و رنگ پوستم تیرست و ابروهامم خیلی پر و مشکیه. محدودیتی هم درباره ی رنگ ندارم. بازم ممنون
سلام . خوب بهتره که از رنگی استفاده کنی که برای سنی که داری جذاب و خوب باشه . رنگ هایی مثل شرابی و قرمز برای سن های بالاتر خوبه اما صورتی- قرمز برای سنت خیلی مناسبه .
صورتی تکه ای راستش الان تکه ای بیشتر روی بورسه تا سوزنی .
باز هم اگه سوالی هست من در خدمتم

simosa11
10-01-21, 10:51
سلام شما این مارک رو میشناسید ؟
docc
اگه میشناسید ایا کرم پودرش رو پیشنهاد میکنید؟
من هر کرم پودری میزنم رو صورتم نمی خوابه...
من اینا رو امتحان کردم nivea,bell,moda

shima4532
10-01-24, 19:00
سلام . یک راه هست که در دراز مدت البته خیلی دراز مدت هم نه ولی کلا . باعث از بین بردن منافذ باز می شه و اون هم اصلاح صورت با شمع یا در اصطلاح همون وکس صورته !
یک فن هست به نام فن خشک مروان خیر که پوشانندگی عالی داره و قیمتش هم نسبتا مناسبه و هم اینکه به پوست آسیب نمی زنه . اگر مایل بودی فن خشک رو تهیه کنی حتما بهم بگو تا طریقه استفادشو بهت بگم
آره ممنون می شم بگی و از کجا باید گیر بیارم...مرسی...

nikbehesht
10-02-23, 13:22
سلام ساراي عزيز
لطفا در خصوص مراقبت از پوست خشك روش هاي مناسب را توضيح دهيد

niiika
10-02-26, 05:46
سلام دوستان
یه سوال داشتم ، من موهام تقریبا 4 انگشت تا زیر گوشمه، هنوز به سر شونه ام نرسیده و حالت داره فرهای درشت داره ولی جلوش فرش کمتره ، جایی که من هستم هواش گرم و مرطوبه و من همیشه موهام وز میشه ، حتی وقتی براشینگ میکنم هم صاف نمیمونه موهام تا میرم بیرون یه کمی حالت میگیره و وز که همیشه باهامه :o
البته من وقت ندارم که هر روز موهام رو صاف کنم برای همین برای همون حالت خودش یه پیشنهاد بدید که چی کار کنم که خوش حالت و بدون وز باشه و اگه بشه یه مدل هم بگید چون الان خیلی ساده اس مدل خاصی نداره دوست دارم مدل دار باشه ولی خیلی کوتاه نشه چون یه سالی هست که موهام کوتاه بوده و الان میخوام بلند کنم
و یه چیز دیگه (اگه خواستید مدلی پیشنهاد بدید ) من از اینکه موهام تو صورت و چشمم باشه خیلی لذت میبرم :blink:;)

saraz
10-03-05, 08:45
docc

سلام . ببین دوست عزیزم بهتره از کرم پودر استفاده نکنی . من بهت استفاده از فن های خشک رو پیشنهاد می کنم . در ضمن اگر از کرم پودر استفاده کردی حتما حتما اونو پولیش کن . پولش کردن یعنی اینکه یک تکه پنبه رو بر خلاف عقربه های ساعت و خیلی نرم و ملایم روی پوستت بکشی

saraz
10-03-05, 08:58
سلام ساراي عزيز
لطفا در خصوص مراقبت از پوست خشك روش هاي مناسب را توضيح دهيد

سلام .
قدم اول : این که هیچ وقت بدون زدن مرطوب کگننده توی معرض باد و سرما قرار نگیری .
قدم دوم : صورتت رو با شیر پاک کن مخصوص پوست های خشک پاک کن .
قدم سوم : از صابون برای شستن صورتت استفاده نکن و فقط از شامپو بچه استفاده کن .
قدم چهارم : روزسی دو بار حتما کرم مرطوب ککنده بزن اما قبل از خواب صورتو پاک کن تا پوستت استراحت کنه و اکسیپن بگیره

saraz
10-03-05, 08:59
سلام دوستان
یه سوال داشتم ، من موهام تقریبا 4 انگشت تا زیر گوشمه، هنوز به سر شونه ام نرسیده و حالت داره فرهای درشت داره ولی جلوش فرش کمتره ، جایی که من هستم هواش گرم و مرطوبه و من همیشه موهام وز میشه ، حتی وقتی براشینگ میکنم هم صاف نمیمونه موهام تا میرم بیرون یه کمی حالت میگیره و وز که همیشه باهامه :o
البته من وقت ندارم که هر روز موهام رو صاف کنم برای همین برای همون حالت خودش یه پیشنهاد بدید که چی کار کنم که خوش حالت و بدون وز باشه و اگه بشه یه مدل هم بگید چون الان خیلی ساده اس مدل خاصی نداره دوست دارم مدل دار باشه ولی خیلی کوتاه نشه چون یه سالی هست که موهام کوتاه بوده و الان میخوام بلند کنم
و یه چیز دیگه (اگه خواستید مدلی پیشنهاد بدید ) من از اینکه موهام تو صورت و چشمم باشه خیلی لذت میبرم :blink:;)

اولین پیشنهادم اینه که موهاتو با مواد کراتینه صاف کنی تا از شر وز شدنش خلاص بشی و بعد اینکه مدل لیر کوتاه کن

niiika
10-03-05, 11:05
اولین پیشنهادم اینه که موهاتو با مواد کراتینه صاف کنی تا از شر وز شدنش خلاص بشی و بعد اینکه مدل لیر کوتاه کن
ممنون ، ولی من خیلی وارد نیستم کراتینه دقیقا چه کاریه ؟ من خودم میتونم انجام بدم ؟

saraz
10-03-05, 22:04
ممنون ، ولی من خیلی وارد نیستم کراتینه دقیقا چه کاریه ؟ من خودم میتونم انجام بدم ؟
ببین یه موادیه که طی یه مراحل خاص انجام میشه . نه خودت نمیتونی انجام بدی .

الهام_الهام
10-03-14, 00:58
سلام من یه سوال داشتم از محلوله فیکسر برای تثبیته آرایش چطور باید استفاده کرد
باید اسپری بشه رو صورت؟ اگه این طوره به چه نحوی

ممنون میشم توضیح بدید

saraz
10-03-14, 10:50
سلام من یه سوال داشتم از محلوله فیکسر برای تثبیته آرایش چطور باید استفاده کرد
باید اسپری بشه رو صورت؟ اگه این طوره به چه نحوی

ممنون میشم توضیح بدید

سلام ! آره دستتو دور نگه می داری و چشمهاتو می بندی واسپری می کنی روی صورتت

kataioon
10-03-14, 13:32
درد این زمینه مارک های معروفی کارهای بسیار متنوعی به بازار عرضه کرده اند. برای انتخاب ریمل بهتر است اول از ا ین سوال شروع کنیم که از ریمل چه انتظاری دارید:

می خواهید به مژه های خودتان حجم بیشتری بدهید؟

آنها را پر رنگتر نمایید؟

صاف و بی حالت و رو به پایین هستند و شما می خواهید که آنها به بالا برگشته و تاب پیدا کنند؟

جواب به این سوال ها به مشاوران زیبایی این امکان را می دهد که بهترین انتخاب و مارک را به شما معرفی کنند. د رمور خط چشم هم سوال های کلیدی از مصرف کننده ها وجود دارد.

kataioon
10-03-14, 21:07

بهترین پوشاننده صورت (فون) نوعی که وقتی ان را روی خط فک خودتان می زنید بین ان و قسمت های بالایی و پایین ان تفاوت رنگی دیده نشود. معمولا می گوییند نقطه داخلی مچ دست نزدیکترین رنگ را با خط داخلی فک دارد این درست است اما من ان را برای افراد مبتدی اصلا توصیه نمی کنم چون ممکن است مثلا شما برای دستتان از کرم ضد افتاب استفاده نکنید اما برای صورتتان ان را استفاده کنید.
در ضمن پوست دارای یک رنگ اصلی و تن ضمیمه ای هم هست. خوب حالا

اگر دارای موهایی نازک و روشن هستید و چشم هایی فندقی یا عسلی دارید
اگر موهایی خرمایی و چشم های میشی دارید
اگر موهای مشکی و لخت و ضخیم و چشم هایی آبی یا قهوه ا ی تیره دارید
اگر موهای قرمز یا شرابی دارید و چشم های مشکیمی بینید دامنه انتخاب چقدر وسعت دارد.
منتظر جوابتان هستم.

kataioon
10-03-14, 21:10
docc

جنس پوستان چیست؟ تا به حال از مرطوب کننده های صورت قبل ا ز آرایش استفاده کرده اید؟
از base صورت چطور؟
کرم پودرهایی که استفاده کرده اید محلول در چربی بوده اند یا محلول در آب؟

فرزانه 11
10-03-14, 21:18
سلام سارا جون ! ممنون از اینکه این بخش رو گذاشتی و به سوالات ما جواب می دی !
پوستم با راهنمایی هات خیلی بهتر شده ! اما موهام با توجه به اینکه دکلره شده خیلی ضعیف شده می تونی بازم کمکم کنی ؟

Ida_mm
10-03-14, 21:45
سلام
من چشماي درشت تقريبا گرد كه قسمت بيروني ان يكم به سمت پايين متمايل هست دارم با پشت چشم نسبتا بزرگ ولي يكم پشت پلكم روي هم هست هرجور ارايش چشم مي كنم بهم نمياد يعني چشمام خيلي تو صورتم تو ذوق مي زنه چون صورت نسبتا كوچك و ظريف دارم فقط چشمام معلوم مي شه مي خواستم ببينم چجوري بايد ارايش چشم بكنم كه يكم قسمت بيروني چشمم به سمت بالا كشيده بشه؟
مرسي

kataioon
10-03-15, 07:34
سلام
من چشماي درشت تقريبا گرد كه قسمت بيروني ان يكم به سمت پايين متمايل هست دارم با پشت چشم نسبتا بزرگ ولي يكم پشت پلكم روي هم هست هرجور ارايش چشم مي كنم بهم نمياد يعني چشمام خيلي تو صورتم تو ذوق مي زنه چون صورت نسبتا كوچك و ظريف دارم فقط چشمام معلوم مي شه مي خواستم ببينم چجوري بايد ارايش چشم بكنم كه يكم قسمت بيروني چشمم به سمت بالا كشيده بشه؟
مرسي

برای جمع کردن چشم بهتر است که داخل آن را مداد مشکی بکشیم و یا قهوه ای تیره. برای گوشه های خارجی چشمتان بهتر است هنگام کشیدن خط چشم از داخل چشم که به سمت بینی هست شروع کنید . ابتدا خط را نازک کار کنید. از 3/2 چشم که گذشتید خط را به سمت ابرو بالا بیایید. بهترین کار این هست که خط را نازک کار کنید و کم کم آن را کلفت تر و پر رنگتر کار کنید.
روی پلکتان را می توانید از رنگ های مات استفاده کنید. معمولا رنگ ها ی براق پشت چشم را برجسته تر نشان می دهند.
می توانید یک عکس از خودتان بدون ارایش و یک عکس هم با ارایش بفرستید تا ایرادهای کارتان را روی ان بگیرم.

grace
10-03-29, 09:29
سلام سارا جان!
ببخشید من این سوالمو هی تکرار میکنم!
باور کن از یه عالمه لوازم آرایشی فروشیا پرسیدم ولی نمیدونستن!:(
میشه اسم اون مادهای که گفتی واسه فر موقت هستو بگی! البته اگه واست امکان داره! اگه نه هم قول میدم این آخرین باریه که میپرسم;)

saraz
10-03-29, 21:43
سلام سارا جان!
ببخشید من این سوالمو هی تکرار میکنم!
باور کن از یه عالمه لوازم آرایشی فروشیا پرسیدم ولی نمیدونستن!:(
میشه اسم اون مادهای که گفتی واسه فر موقت هستو بگی! البته اگه واسط امکان داره! اگه نه هم قول میدم این آخرین باریه که میپرسم;)

سلام عزیز دلم! هر چند بار که دوست داری بپرس راستش من هم دارم می گردم چند سال پیش توی سالنی بودم که اونجا از این ماده استفاده می شد من دنبال همکارای اون موقع هستم که بتونم مارکشو بفهمم ! مطمئنا محصول از ایران تهیه نشده بود ! اما جای نگرانی نیست من سپردم به دوستایی که خارج از ایران هستند که تلاش خودشونو برای جستجو شروع کنن ! قول می دم بالاخره کشفش کنم !

hamidak
10-03-31, 22:19
سلام
دوستان یه سوالی داشتم ، من جنس موهام خیلی ناجوره یعنی وقتی می رم حموم می شورم باید با واکس مویی چیزی حتما یه مقدار بمالم به موهام تا خوب وایسه وگرنه وقتی خشک میشه همش سیخ سیخ و شاخ میشه هر چه قدرم برس کنم و سشوار بکشم . در کل می خواستم بدونم مشکل از چیه ؟ هر شامپویی هم همین جواب رو میده . ضمنا موهای من حالت داره .
ممنونم ( پدرمو در آورده :d )

Saba
10-03-31, 22:34
به نظر من كه بعد از استفاده ازشامپوي مناسب مو خشك حتما از يه كاندیشنر مرغوب هم استفاده كني خيلي تاثير داره!

اگر موهایی بسیار خشک و وز کرده دارید، نرم کننده ای غنی و دارای مرطوب کننده انتخاب کنید.

hamidak
10-04-01, 11:14
مو هام که فکر می کنم با این وضع خشک هست ولی وز نیست ، حالت داره .
ممنون از راهنماییتون

saraz
10-04-02, 00:07
مو هام که فکر می کنم با این وضع خشک هست ولی وز نیست ، حالت داره .
ممنون از راهنماییتون

سلام ، یک راه داری که تقریبا را آسون و بی درد سریه ! استفاده از روغن زیتون
به این صورت که :
دسستو با روغن زیتون چرب کن و روی موهات بمال ! این کارو هر شب قبل از خواب انجام بده !

hamidak
10-04-02, 09:50
سلام ، یک راه داری که تقریبا را آسون و بی درد سریه ! استفاده از روغن زیتون
به این صورت که :
دسستو با روغن زیتون چرب کن و روی موهات بمال ! این کارو هر شب قبل از خواب انجام بده !
مرسی ساراز جان ، ولی این موضوع رو من قبلا امتحان کردم ، یعنی حتی به جای مواد حالت دهنده هم از روغن زیتون استفاده می کردم . ولی اگه فکر می کنید جواب میده امتحان می کنم .
باز هم ممنونم

saraz
10-04-02, 13:56
مرسی ساراز جان ، ولی این موضوع رو من قبلا امتحان کردم ، یعنی حتی به جای مواد حالت دهنده هم از روغن زیتون استفاده می کردم . ولی اگه فکر می کنید جواب میده امتحان می کنم .
باز هم ممنونم

اگر شب موقع خواب این کارو بکنی به احتمال 88 درصد جواب می گیری !البته یادت باشه این موضوع یکم طول می کشه چون تو داری کم کم موهاتو درمان می کنی نه فقط برای مدت کمی از شرش خلاص شی یه مدت هم برای شستشوی موهات از شامپوهای ضعیف استفاده کن یعضی از شامپو بچه ها برای این موضوع مناسبند البته نه همه شامپوها !

nikbehesht
10-04-05, 16:04
ساراي عزيز سالي پر از عشق و شادي براي تو وهمه دوستان آرزومندم
متشكرم كه سوالم رو جواب دادي و حالا يك سوال ديگه اگر ممكنه در خصوص كرم ضد چروك مناسب براي پوست خشك ( دور چشم و صورت ) توضيح بده و مارك مناسبي معرفي كن 0 مرسي

Mahnaz65
10-04-05, 17:00
شما دوره گریم گذروندین؟
این اطلاعات با گذروندن چه دوره هایی به دست میاد؟

saraz
10-04-05, 21:46
ساراي عزيز سالي پر از عشق و شادي براي تو وهمه دوستان آرزومندم
متشكرم كه سوالم رو جواب دادي و حالا يك سوال ديگه اگر ممكنه در خصوص كرم ضد چروك مناسب براي پوست خشك ( دور چشم و صورت ) توضيح بده و مارك مناسبي معرفي كن 0 مرسي

سلام ممنون از سوالت ! خب راستش کمی فرصت می خوام تا چند تا مارک خوب بهت معرفی کنم چون باید از نتیجه حتما مطمئن باشم 1 فکر کنم 4 روز کافی باشه !
حتما نتیجه رو می گم

saraz
10-04-05, 21:49
شما دوره گریم گذروندین؟
این اطلاعات با گذروندن چه دوره هایی به دست میاد؟

راستش من هم دوره گریم و آرایش و پیرایش و هم تمام دوره های تخصص رو دیدم اما راستش همه این مطالبو از دوره هام به دست نیاوردم اطلاعاتی که توی منابع مربوط خوندم و کار دیگه ای که انجام می دادم خیلی کمک کرد ! من یه زمانی مدرس محصول شناسی بازاریاب ها بودم بیشتر این اطلاعات رو اون موقع کسب کردم ! البته اگه از من بپرسی می گم هنوز چیزی بلد نیستم و کلی اطلاعات هست که من هم خیلی دوست دارم بفهمم اما قول می دم هرچیو که یاد گرفتم بنویسم تا همه با هم یاد بگیریم

3pd
10-04-07, 23:25
بهترین چیزی که بهت می تونم پیشنهاد کنم کرم حلزونه !

سلام و مرسی از راهنماییهات
میخواستم بدونم شما از کار این کرم حلزون مطمئنین ؟
من پوستم هیچوقت مشکلی نداشت اما چندماه پیش (نمیدونم در اثر چی-مواد آرایشی یا استرس یا هورمونی...) به هر حال , صورتم شروع به جوش زدن کرد و البته بیشتر سمت چپ !
الان فقط اثراتش مونده , می خوام ببینم استفاده از این کرم واقعا موثر و مطمئنه ؟

saraz
10-04-07, 23:43
سلام و مرسی از راهنماییهات
میخواستم بدونم شما از کار این کرم حلزون مطمئنین ؟
من پوستم هیچوقت مشکلی نداشت اما چندماه پیش (نمیدونم در اثر چی-مواد آرایشی یا استرس یا هورمونی...) به هر حال , صورتم شروع به جوش زدن کرد و البته بیشتر سمت چپ !
الان فقط اثراتش مونده , می خوام ببینم استفاده از این کرم واقعا موثر و مطمئنه ؟

سلام
آره ! راستش کرم حلزون الیزا ، من تاثیرشو با چشمای خودم دیدم ، البته قیمتش خیلی ارزون نیست ولی ارزششو داره که تهیه کنی !
آثار جوش رو خیلی خوب از بین می بره

الهام_الهام
10-04-12, 02:51
با سلام
من یه سوال داشتم
آزمون های ادواریه فنی حرفه ای برای گریم چه زمانی ست؟
چون از خرداد پارسال تا الان منتظر برگذاری آزمون هستم اما هنوز از طرف آموزشگام معرفی نشدم به فنی حرفه ای خواستم بدونم علته وفقه 1ساله به خاطر اهماله آموزشگاه ست یا سازمان فنی حرفه ای

ممنون

Saba
10-04-12, 13:29
سارا جون يه مارك عالي براي رنگ موي مشكي مي خوام؟

saraz
10-04-12, 16:55
با سلام
من یه سوال داشتم
آزمون های ادواریه فنی حرفه ای برای گریم چه زمانی ست؟
چون از خرداد پارسال تا الان منتظر برگذاری آزمون هستم اما هنوز از طرف آموزشگام معرفی نشدم به فنی حرفه ای خواستم بدونم علته وفقه 1ساله به خاطر اهماله آموزشگاه ست یا سازمان فنی حرفه ای

ممنون

سلام به خاطر تفکیک و تخصصی کردن رشته های آرایش و پیرایشه ! آخه دیگه دیپلم جامع نمی دن و فقط مدرک تخصی می دن !
دلیلش اینه چون هنوز معلوم نیست قراره چه برنامه ای پیاده شه

saraz
10-04-12, 16:56
سارا جون يه مارك عالي براي رنگ موي مشكي مي خوام؟

سلام عزیزم
بهترین رنگ مو ویلا ست !
من ده تا رنگ مو بیشتر مصرف داشتم اما هیچ کردم به اندازه ی ویلا کارایی نداشته:)
شماره ی 1/0 که مشکیه و شماره ی 1/1 مشکی پرکلاغی

parigol206@yahoo.com
10-04-12, 20:14
salam az shoma mamnoon hastam bekhatere pasokhhaye dorosto beja man khodam arayeshgar hastam mikhastam jadidtarin model moo va arayesho be ma etela bedin motshakeram

Ida_mm
10-04-13, 19:52
سلام دوست عزیزم .
بهتر اینه که از پن استیک استفاده کنی. چون پوشانندگی کامل داره البته اگر رنگش تیره باشه تاثیرش خیلی بیشتره!
سلام من از این محصول استفاده کردم واقعا فوق العاده است مارک ماکس فاکتور قوطی های سورمه ای رنگ داره و رولی هست قیمتش هم 6500 تومانه واقعا برای کسانی که پوستهای چرب دارن عالیه:tt1:

saraz
10-04-13, 21:12
salam az shoma mamnoon hastam bekhatere pasokhhaye dorosto beja man khodam arayeshgar hastam mikhastam jadidtarin model moo va arayesho be ma etela bedin motshakeram

سلام دوست عزیز خواهش می کنم !
راستش در حال حاضر مد به سمت سادگی پیش می ره و دیگه کمتر از سایه های خلیجی و شنیون های بزرگ و سلطنتی استفاده می شه !
در واقع سادگی بیشتر مده تا زرق و برق !

Saba
10-04-14, 13:30
سارا جون ابرو چي الان چه مدلي مده, پهن, باريك, كوتاه, بلند؟؟؟
تو يه شبكه خارجي ديدم وسط ابرو رو تيغ زده بود مثل جاي زخم تو ابرو
!!!!!عجب مدهايي!!!!

saraz
10-04-14, 21:05
سارا جون ابرو چي الان چه مدلي مده, پهن, باريك, كوتاه, بلند؟؟؟
تو يه شبكه خارجي ديدم وسط ابرو رو تيغ زده بود مثل جاي زخم تو ابرو
!!!!!عجب مدهايي!!!!

سلام
راستش ابرو الان پهن هشت با شیب که دم کوتاه داشته باشه !
راستش این مدل های عجیب و غریب همیشه بوده ! ادمهای عجیب و غریب زیادن ولی بیشتر من پسرها رو می بینم که وسط ابرو رو تیغ می زنن !

فرزانه یاوری
10-05-02, 05:46
تا به حال چند بار موهامو رنگ کردم با این که آرایشگر این کارو کرده هر بار موهام به زردی می زنه !
باید چه کار کنم؟

فرزانه یاوری
10-05-02, 05:47
من از ناخن مصنوعی استفاده می کنم اما هر بار که می خوام درشون بیارم ناخن هام میشکنه باید چه کار کنم؟

فرزانه یاوری
10-05-02, 05:48
آیا می شه فقط یکی از رشته های آرایشو یاد گرفت؟

saraz
10-05-02, 06:03
تا به حال چند بار موهامو رنگ کردم با این که آرایشگر این کارو کرده هر بار موهام به زردی می زنه !
باید چه کار کنم؟

خب اول برام بگو می خواستی چه رنگی بشه؟

من از ناخن مصنوعی استفاده می کنم اما هر بار که می خوام درشون بیارم ناخن هام میشکنه باید چه کار کنم؟

قطعا به خاطر اینه که قبل از نصب ناخن مصنوعی ناخن های خودتو کاملا کوتاه نمی کنی مگه نه؟

آیا می شه فقط یکی از رشته های آرایشو یاد گرفت؟

آره صد در صد ! به کدوم رشته بیشتر علاقه داری؟

فرزانه یاوری
10-05-02, 06:13
خب اول برام بگو می خواستی چه رنگی بشه؟

زیتونی ! اما همش بعد دوبار حموم رفتن زرد می شه ساراز جون

قطعا به خاطر اینه که قبل از نصب ناخن مصنوعی ناخن های خودتو کاملا کوتاه نمی کنی مگه نه؟

آره ها راست می گین . من تا حالا ناخن هامو کوتاه نمی کردم:'(

آره صد در صد ! به کدوم رشته بیشتر علاقه داری؟

رنگ و مش و کوتاه کردن مو

هزینه و قیمت چی تو چه حدودیه؟

یه سوال دیگه من پوستم تیره است و موهام فر ! موهامو چه رنگی کنم ؟
از چه رنگ لوازم آرایش استفاده کنم؟

saraz
10-05-05, 05:04
[quote=فرزانه یاوری;118544]زیتونی ! اما همش بعد دوبار حموم رفتن زرد می شه ساراز جون

آره ها راست می گین . من تا حالا ناخن هامو کوتاه نمی کردم:'(

رنگ و مش و کوتاه کردن مو

هزینه و قیمت چی تو چه حدودیه؟

هزینه آموزش رنگ و مش 300 هزار تومنه
یعنی یه جورایی میانگینشو بهت گفتم بالا و پایین داره
کوتاهی هر مدل 25 هزار تومن

از آرایش صورتی ملایم استفاده کن
موهای سرت رو هم رنگ های شکلاتی و قهوه ای موکا کن
یه سوال دیگه من پوستم تیره است و موهام فر ! موهامو چه رنگی کنم ؟
از چه رنگ لوازم آرایش استفاده کنم؟

فرزانه یاوری
10-05-09, 04:06
چند روز پیش برای اولین بار ناخن ئکاشتم ولی تمام ناخن هام از زیر هوا گرفته و داره از جا بلند می شه . من هزینه کمی هم بابت این کار ندادم اما کار خوبی تحویل نگرفتم
وقتی به ناخن کار گفتم گفت به من ربطی نداره مشکل از ناخن شماست . حالا من نمی تونم این ناخن هارو دربیارم چی کار کنم؟
چه جوری درشون بیارم؟

saraz
10-05-09, 04:21
چند روز پیش برای اولین بار ناخن ئکاشتم ولی تمام ناخن هام از زیر هوا گرفته و داره از جا بلند می شه . من هزینه کمی هم بابت این کار ندادم اما کار خوبی تحویل نگرفتم
وقتی به ناخن کار گفتم گفت به من ربطی نداره مشکل از ناخن شماست . حالا من نمی تونم این ناخن هارو دربیارم چی کار کنم؟
چه جوری درشون بیارم؟

اولین کاری که باید بکنی اینه که 1 ساعت دستتو بذاری توی نوشابه گاز دار
و بعد یک ربع توی استون صد در صد

LEILE
10-05-22, 10:33
باسلام من می خواستم مواد کراتینه تهیه کنم چطور میتونم از طریق شما این مواد رو تهیه کنم با تشکر

Talisa
10-05-24, 07:22
سلام یه سوال داشتم راجب رنگ کردن مو میخوام بدونم کسایی که مثل من پوست سفید دارن (البته نه مثل سفید برفی ) سفید معمولی منظورمه بهتره چه رنگ مویی داشته باشن راستش از موهای خیلی روشن خوشم نمیاد مرسی

saraz
10-05-24, 21:43
سلام یه سوال داشتم راجب رنگ کردن مو میخوام بدونم کسایی که مثل من پوست سفید دارن (البته نه مثل سفید برفی ) سفید معمولی منظورمه بهتره چه رنگ مویی داشته باشن راستش از موهای خیلی روشن خوشم نمیاد مرسی

سلام می تونی از رنگ هایی مثل دودی تیره . زیتونی تیره و این سری رنگ ها استفاده کنی
راستش این رنگ ها خوبه
ولی کلا سری رنگ های شکلاتی و تنباکویی هم برای پوست سفید مناسبه

eiffel
10-06-05, 23:02
با سلام می خواستم یه مرطوب کننده ی قوی برام معرفی کنین که خوب باشهarko نیوا ,glysolid و ویتامین eو.... امتحان کردم اما زیاد جالب نبوده همچنین یه سوال داشتم:کرم پودر اسیبه بیشتری به پوست وارد می کنه یا پنکک؟

saraz
10-06-06, 19:22
با سلام می خواستم یه مرطوب کننده ی قوی برام معرفی کنین که خوب باشهarko نیوا ,glysolid و ویتامین eو.... امتحان کردم اما زیاد جالب نبوده همچنین یه سوال داشتم:کرم پودر اسیبه بیشتری به پوست وارد می کنه یا پنکک؟
سلام دوست خوبم . هیچ حکم کلی برای بهتر بودن کرم پودر یا پنکیک نیست . اولین موردی که باید در نظر گرفته بشه نوع پوست توئه! اگر پوست تو خشک باشه به هیچ عنوان نباید از پنکیک های خشک استفاده کنی چون خیلی زود از رو پوستت پاک می شه !
و حتی مرطوب کننده ها ! باید یه مشخصات کامل از پوستت بهم بدی تا بتونم مناسب ترین مرطوب کننده رو بهت معرفی کنم

eiffel
10-06-12, 01:37
سلام دوست خوبم . هیچ حکم کلی برای بهتر بودن کرم پودر یا پنکیک نیست . اولین موردی که باید در نظر گرفته بشه نوع پوست توئه! اگر پوست تو خشک باشه به هیچ عنوان نباید از پنکیک های خشک استفاده کنی چون خیلی زود از رو پوستت پاک می شه !
و حتی مرطوب کننده ها ! باید یه مشخصات کامل از پوستت بهم بدی تا بتونم مناسب ترین مرطوب کننده رو بهت معرفی کنم
مرسی عزیزم. نمی دونم منظورت از مشخصات پوستی چیه؟ اما هر مرطوب کننده ای استفاده می کنم خیلی زود پاک میشه با تاثیره خیلی کم...پوستم مختلطه اما کلا پوست خشکی دارم

bahal
10-06-12, 10:52
سلام من پوستم خشکه و جوش می زنه می خواستم بدونم شما چه راهیو پیشنهاد می دید؟

saraz
10-06-12, 10:57
salam khoobin man mikhastam bebinam baraye ib ke poostam khoshke va roo ye sooratam kami joosh mizane bayad chi kar konam?

خب راستش خیلی کم پیش میاد پوستی خشک باشه و جوش بزنه ! مگر اینکه مشکل درونی وجود داشته باشه و یا اینکه اعصابت بهم ریخته باشه !
اما برای خشکی پوستت می تونی هر شب قبل از خواب مقداری روغن زیتون به پوستت بزنی
به این صورت که نوک انگشتاتو با روغن چرب کنی و پوستتو با اون ماساژ بدی

saraz
10-06-12, 10:58
مرسی عزیزم. نمی دونم منظورت از مشخصات پوستی چیه؟ اما هر مرطوب کننده ای استفاده می کنم خیلی زود پاک میشه با تاثیره خیلی کم...پوستم مختلطه اما کلا پوست خشکی دارم

ببین ما دو نوع مرطوب کننده داریم یکی از مرطوب کننده ها به سرعت جذب می شن ! اما بعضی دیگه تا نیم ساعت روی پوستن !
خب برای قدم اول بهت کرم هندوانه ی عش رو توصیه می کنم

Talisa
10-06-13, 09:55
سلام من شنیدم یک عمل شیمیایی مثل رنگ کردن مو در بیشتر اوقات باعث کلفت تر شدن تارهای مو میشه این درسته ؟ و اینکه میشه یه اکسیدان خیلی ضعیف به من معرفی کنین من تار موهام نازکه میترسم اسیب ببینه مرسی

saraz
10-06-14, 00:14
سلام من شنیدم یک عمل شیمیایی مثل رنگ کردن مو در بیشتر اوقات باعث کلفت تر شدن تارهای مو میشه این درسته ؟ و اینکه میشه یه اکسیدان خیلی ضعیف به من معرفی کنین من تار موهام نازکه میترسم اسیب ببینه مرسی

خب دقیقا ! رنگ کردن باعث ضخیم شدن تارهای مو می شه ! اما دکلره برعکس عمل می کنه .
ببین اکسیدانی که به طور نرمال استفاده می شه اکسیدان 9 درصده اما برای اینکه موهات کمتر اذیت بشه با رنگت روغن زیتون و آب قاطی کن

kataioon
10-06-14, 07:32
ببین ما دو نوع مرطوب کننده داریم یکی از مرطوب کننده ها به سرعت جذب می شن ! اما بعضی دیگه تا نیم ساعت روی پوستن !

در مورد مرطوب كننده ها بايد به اين نكته توجه داشته باشيم كه اگر پوست ما منافذ بازي دارد استفاده از مرطوب كننده ها اين منافذ را بازتر مي كند.

eiffel
10-06-14, 13:53
بابت کمکت ممنونم اما اگه میشه کرم هایی با اسانس ملایم معرفی کنی بهتره من واقعا اسانسای تند کرم هارو نمی تونم تحمل کنم.کرم هایی که بهتر جذب پوست میشن رو ترجیح میدم

saraz
10-06-14, 20:35
بابت کمکت ممنونم اما اگه میشه کرم هایی با اسانس ملایم معرفی کنی بهتره من واقعا اسانسای تند کرم هارو نمی تونم تحمل کنم.کرم هایی که بهتر جذب پوست میشن رو ترجیح میدم

خب راستش درمان پوست تو اینطوری امکان پذیره ! اما من باز هم جستجو می کنم تا یه کرم با همین ویژگی ها و بدون اسانس برات پیدا کنم

Talisa
10-06-15, 08:30
سلام بهترین مارک رنگ مو چیه؟ من شنیدم lorealوkolestonخوبه !
مرسی از راهنماییتون

خاطره
10-06-15, 10:21
اگه کسی صورت کشیده ایی داشته باشه چه مدل میی بهش میاد .. باز یا شینیون؟

جسيكا
10-06-15, 10:35
سلام سارا جان در مورد موهاي زايد بدن تحقيقات زيادي كردم اما هيچ كدوم فايده اي نداشت .چيز جديدي پيشنهاد مي كني؟

saraz
10-06-15, 20:10
اگه کسی صورت کشیده ایی داشته باشه چه مدل میی بهش میاد .. باز یا شینیون؟

ببین مدل های مختلفی هست که مناسبه این فرم صورته هم باز هم شنیون . ببین اگر پیشانی هم کشیده باه در هر صورت بهتره موهای جلوی سرت رو بریزی توی صورتت ولی می تونی پشتشو شنیون کنی به شرطی که شنیونت بالای سر نباشه و پشت سرت باشه

saraz
10-06-15, 20:13
سلام سارا جان در مورد موهاي زايد بدن تحقيقات زيادي كردم اما هيچ كدوم فايده اي نداشت .چيز جديدي پيشنهاد مي كني؟

ببین استفاده از ممومک رازیانه به تدریج مو هارو کم می کنه و نازک . اما باید دو هفته یه بار این کارو انجام بدی . نا گفته نمونه که تغذیه هم نقش مهمی داره سعی کن کمتر غذای هورمونی بخوری و اینکه اگر داروی خاصی مصرف می کنی بهم بگو

eiffel
10-06-17, 02:21
سلام ببخشیدا دوباره سوال می پرسم .:blushing: امروز خواهرم رفته بود دکتر پوست چند تا لکه ی کوچیک تو صورتش هست که به خاطر نور افتاب و حساس بودنه پوستش ایجاد شده. دکتر بهش تجویز کرده که یه سر بره تا با امواج رادیویی(اسم واقعیش یادم رفته)لکه هارو از بین ببره. واقعا همچین درمانی موثره؟مضراتشو هم میشه بگید؟احتمال بازگشتشون وجود داره؟دکتر میگفت که با لیزر کردن فرق داره و ضرری نداره:confused1:شاید سوالش کمی تخصصی باشه اما اگه جوابشو می دونستید خوشحال میشم به من هم بگید.

saraz
10-06-17, 21:51
سلام ببخشیدا دوباره سوال می پرسم .:blushing: امروز خواهرم رفته بود دکتر پوست چند تا لکه ی کوچیک تو صورتش هست که به خاطر نور افتاب و حساس بودنه پوستش ایجاد شده. دکتر بهش تجویز کرده که یه سر بره تا با امواج رادیویی(اسم واقعیش یادم رفته)لکه هارو از بین ببره. واقعا همچین درمانی موثره؟مضراتشو هم میشه بگید؟احتمال بازگشتشون وجود داره؟دکتر میگفت که با لیزر کردن فرق داره و ضرری نداره:confused1:شاید سوالش کمی تخصصی باشه اما اگه جوابشو می دونستید خوشحال میشم به من هم بگید.
راستش من اطلاعات علمی ندارم در باره ی این تجهیزات اما چند بار دیدم که لکه هارو ازبین بردن و بدون بازگشت بوده !

Maryam.B
10-06-20, 00:03
سلام.من زیر چشام پف داره و هر وقت زیر چشمو مداد میکشم میریزه زیر چشمم.چیکار کنم.باید طور خاصی مداد بکشم؟

saraz
10-06-21, 20:17
سلام.من زیر چشام پف داره و هر وقت زیر چشمو مداد میکشم میریزه زیر چشمم.چیکار کنم.باید طور خاصی مداد بکشم؟

سلام ببین این که مداد می ریزه خیلی به حالت چشمت ربطی نداره ! باید مارکی که برای مداد چشمت استفاده می کنی مارک خیلی خوبی باشه تا بعد از یه مدت کوتاه پودر نشه بریزه پایین
من بهت مداد ماژیکی اتود رو پیشنهاد می کنم ;)

parigol206@yahoo.com
10-06-22, 13:07
salam sara joon man mikham matlab haye shoma rajebe arayesh online bashe inemkan dare?

s.a.r.a
10-06-22, 13:46
دوست من انگلیسی تایپ کردن تو کافه ممنوعه .بهتره قبل از دادن هر پست راهنمای سایت رو بخونی:)
salam sara joon man mikham matlab haye shoma rajebe arayesh online bashe inemkan dare?

saraz
10-06-22, 19:36
دوست عزیزم می شه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ منظورتو متوجه نمی شم !

Pooyan
10-06-24, 23:36
سلام سارا خانوم پسری هستم که موهای فری دارم و بلندی موهام از جلو تا پایین بینیم میرسه ! راستش من فقط برای حالت فر از ژل استفاده می کنم اونم سخت ترین ژل های مارک تافت که در عین مهار کردنشون زیبایی نسبتا خوبی بهشون میده !
من دوست دارم که مدل فر موهام درشت باشن نه حالت ریز! به خاطر همین از ژل هایی که الکل ندارن مثل niveAو
cinere استفاده نمی کنم چوم یه حالت ریز و نافرمی به موهام میده ...
راستش غرض از مزاحمت اینه که چند روزی هستش با وجود اینکه از ژل تافت استفاده می کنم بازم موهام حالت فر ریز میگیرن که اعصابمو به کلی به هم ریخته!!! :cursing:

می خواستم بدونم که چی کار کنم که موهام فر درشت و ضخیم داشته باشن؟؟؟؟

ناگفته نمونه که این دو سه روزه از یه کاندیشنر مارک پنتن همون سیاهه که روش عبارت thick به معنای ضخیم و پرپشت هستش رو هم استفاده می کنم ! شاید به خاطر این باشه
نمی دونم :confused1:

تا یادم نرفته اون ترفندتون راجع به مخلوط کردن کرم مو و ژل سافت نیوآ رو هم خوندم و این کارو کردم ...نتیجش فری کاملا براق و خیس تا ساعت ها بود...اما متاسفانه بسیار بسیار ریز شدن!!!! ترفند خوبی بود اما ای کاش که فر درشت و ضخیم میشد !:(
واییییی ببخشید که این همه نوشتم آخه ذهنو به هم ریخته ! :Dممنون میشم کمکم کنید !

saraz
10-06-26, 23:42
سلام سارا خانوم پسری هستم که موهای فری دارم و بلندی موهام از جلو تا پایین بینیم میرسه ! راستش من فقط برای حالت فر از ژل استفاده می کنم اونم سخت ترین ژل های مارک تافت که در عین مهار کردنشون زیبایی نسبتا خوبی بهشون میده !
من دوست دارم که مدل فر موهام درشت باشن نه حالت ریز! به خاطر همین از ژل هایی که الکل ندارن مثل niveAو
cinere استفاده نمی کنم چوم یه حالت ریز و نافرمی به موهام میده ...
راستش غرض از مزاحمت اینه که چند روزی هستش با وجود اینکه از ژل تافت استفاده می کنم بازم موهام حالت فر ریز میگیرن که اعصابمو به کلی به هم ریخته!!! :cursing:

می خواستم بدونم که چی کار کنم که موهام فر درشت و ضخیم داشته باشن؟؟؟؟

ناگفته نمونه که این دو سه روزه از یه کاندیشنر مارک پنتن همون سیاهه که روش عبارت thick به معنای ضخیم و پرپشت هستش رو هم استفاده می کنم ! شاید به خاطر این باشه
نمی دونم :confused1:

تا یادم نرفته اون ترفندتون راجع به مخلوط کردن کرم مو و ژل سافت نیوآ رو هم خوندم و این کارو کردم ...نتیجش فری کاملا براق و خیس تا ساعت ها بود...اما متاسفانه بسیار بسیار ریز شدن!!!! ترفند خوبی بود اما ای کاش که فر درشت و ضخیم میشد !:(
واییییی ببخشید که این همه نوشتم آخه ذهنو به هم ریخته ! :Dممنون میشم کمکم کنید !

سلام دوست عزیز !
ببین من فکر می کنم باید یه فکر اساسی به حال موهات بکنی تا حد اقل چند ماه راحت باشی !
من بهت پیشنهاد می کنم یک بار موهاتو گلد کنی و یا از مواد کراتینه استفاده کنی!
دوست داری یکم بیشتر هزینه کنی تا کامل واست توضیح بدم یا می خوای فقط نتیجه موقتی داشته باشه؟

saba_r
10-06-27, 13:28
ببین استفاده از ممومک رازیانه به تدریج مو هارو کم می کنه و نازک . اما باید دو هفته یه بار این کارو انجام بدی . نا گفته نمونه که تغذیه هم نقش مهمی داره سعی کن کمتر غذای هورمونی بخوری و اینکه اگر داروی خاصی مصرف می کنی بهم بگو
سلام سارا جان.خودت جايي رو ميشناسي كه همچين مومك هايي استفاده بكنن و قيمتش هم مناسب باشه؟

Pooyan
10-06-27, 20:46
سلام دوست عزیز !
ببین من فکر می کنم باید یه فکر اساسی به حال موهات بکنی تا حد اقل چند ماه راحت باشی !
من بهت پیشنهاد می کنم یک بار موهاتو گلد کنی و یا از مواد کراتینه استفاده کنی!
دوست داری یکم بیشتر هزینه کنی تا کامل واست توضیح بدم یا می خوای فقط نتیجه موقتی داشته باشه؟
آخه من فر موهامو دوست دارم بر خلاف خیلیای دیگه که با موهای فرشون حال نمی کنن... وقتی گلد کنم تا 6 ماه حداقل می مونه رو موهام و همینطور شنیدم خیلی واسه مو هم ضرر داره! پیشنهاد دومتون که موقتی باشه بهره ! حالا این مواد کراتینه چطورین ؟ از لحاظ هزینه هم مشکلی ندارم...
راستی واسه موهای فر ضخیم و درشت چه کنم ؟ من هر کاری می کنم فرشون ریز میشه
:D:confused1:
از توجهتون هم بی نهایت ممنونم !:tt1:

saraz
10-06-27, 21:15
آخه من فر موهامو دوست دارم بر خلاف خیلیای دیگه که با موهای فرشون حال نمی کنن... وقتی گلد کنم تا 6 ماه حداقل می مونه رو موهام و همینطور شنیدم خیلی واسه مو هم ضرر داره! پیشنهاد دومتون که موقتی باشه بهره ! حالا این مواد کراتینه چطورین ؟ از لحاظ هزینه هم مشکلی ندارم...
راستی واسه موهای فر ضخیم و درشت چه کنم ؟ من هر کاری می کنم فرشون ریز میشه
:D:confused1:
از توجهتون هم بی نهایت ممنونم !:tt1:

خب ببین کراتینه دیگه خیلی موهاتو صاف می کنه !
پس این راه هم راه مناسبی نیست!
ببین این کارایی که می گم انجام بده نتیجه رو بهم بگو:
1- موهات کاملا خیس نباشه وقتی ژل می زنی
2- اول موهاتو خوب شونه کن بعد ژل بزن
3- ژل هارد بزن

راستی محل سکونتت کجاست و شرایط آب و هواییش چطوریه؟

Pooyan
10-06-28, 19:35
خب ببین کراتینه دیگه خیلی موهاتو صاف می کنه !
پس اسن راه هم راه مناسبی نیست!
ببین این کارایی که می گم انجام بده نتیجه رو بهم بگو:
1- موهات کاملا خیس نباشه وقتی ژل می زنی
2- اول موهاتو خوب شونه کن بعد ژل بزن
3- ژل هارد بزن

راستی محل سکونتت کجاست و شرایط آب و هواییش چطوریه؟
ایوووللل نتیجششش خیلیی عالی بود دوباره برگشت به حالت اولششش!!!!!
خیلی ازتون ممنونممممم!!!!!!!!!:tt1::tt1::tt1::tt1:
فکر کنم با شونه زدنشون کلا باز شدن و الان موهامو که میریزم رو صورتم تا زیر چشمم میاد که قبلا اینطوری نبود !!!و فرش هم از اون حالت ریز و مسخره درومد!
اما خوب یه مشکلی هستش... این ژل ها خیلی سخت گیر میان و کم یابن طوری که من کل صادقیه و پونک و زیر و رو کردم ! ترفند دیگه ای هم هست ؟:D راستی تهران هستم که آب و هواشم که خودتون می دونید چه جوریه... ببینم مگه به آب و هوا هم بستگی داره ؟؟؟؟
راستی مواد کراتینه چند روز می مونه روی موهام ؟ کنجکاو شدم اینم استفاده کنم :D آخه وقتی با اتو صافشون می کنم قشنگ میشه !
یه سوال دیگه هم از محضر بزرگوارتون داشتم که واسه موهای من بهترین نرم کننده چیه ؟ و اصلا استفاده ازش لازمه ؟؟

saraz
10-06-28, 19:50
ایوووللل نتیجششش خیلیی عالی بود دوباره برگشت به حالت اولششش!!!!!
خیلی ازتون ممنونممممم!!!!!!!!!:tt1::tt1::tt1::tt1:
فکر کنم با شونه زدنشون کلا باز شدن و الان موهامو که میریزم رو صورتم تا زیر چشمم میاد که قبلا اینطوری نبود !!!و فرش هم از اون حالت ریز و مسخره درومد!
اما خوب یه مشکلی هستش... این ژل ها خیلی سخت گیر میان و کم یابن طوری که من کل صادقیه و پونک و زیر و رو کردم ! ترفند دیگه ای هم هست ؟:D راستی تهران هستم که آب و هواشم که خودتون می دونید چه جوریه... ببینم مگه به آب و هوا هم بستگی داره ؟؟؟؟
راستی مواد کراتینه چند روز می مونه روی موهام ؟ کنجکاو شدم اینم استفاده کنم :D آخه وقتی با اتو صافشون می کنم قشنگ میشه !
یه سوال دیگه هم از محضر بزرگوارتون داشتم که واسه موهای من بهترین نرم کننده چیه ؟ و اصلا استفاده ازش لازمه ؟؟

خوشحالم که نتیجه ی مطلوبو گرفتی ....
خب راستش کراتینه تا زمانی که موهای ریشه در میان می مونه و تا زمانی که کوتاه نکردی همچنان قسمت های کراتینه شده صاف هستن !
آره خب آب و هوا نقش موثری داره ! اگر آب و هوا مرطوب باشه باعث می شه حالت موهات بهم بریزه!
به نظرم اگر فر موهاتو دوست داری کراتینه نکن و از همون اتو استفاده کن
نرم کننده ی دارو گر خیلی خوبه ! اما به نظرم نرم کننده نزنی بهتره یا حد اقل هیچ وقت نرم کننده رو روی ریشه موهات نزن چون ریشه ی مو ها رو به مرور ضعیف می کنه .

Ferji
10-06-28, 21:39
خب راستش کراتینه تا زمانی که موهای ریشه در میان می مونه و تا زمانی که کوتاه نکردی همچنان قسمت های کراتینه شده صاف هستن !
آره خب آب و هوا نقش موثری داره ! اگر آب و هوا مرطوب باشه باعث می شه حالت موهات بهم بریزه!
نرم کننده ی دارو گر خیلی خوبه ! اما به نظرم نرم کننده نزنی بهتره یا حد اقل هیچ وقت نرم کننده رو روی ریشه موهات نزن چون ریشه ی مو ها رو به مرور ضعیف می کنه .

منم با ساراز موافقم پویان جان ...
منم موهای فری داشتمو خیلی هم دوست داشتم ! .. اما صاف کردم موهامو .. البته نه با ماده ی قوی مثل کراتینه !
و بعدش دیگه هیچوقت مثل قبل نشد !‌:(
و بعد یه مدت کلافه شدمو کوتاه کردم !

اگه با موهای فرت مشکل نداری سعی کن حتی با گلد هم صاف نکنی ...

جنس موها بعداً افت میکنه و یکم فر ریز میده !

(اینا از تجربیات منه:blushing:)

Pooyan
10-07-02, 22:52

خب اگه اینطوریه که کراتینه رو فعلا بیخی :victory:
آره شما درست میگی نرم کننده اصلا به درد موهای من نمی خوره هر وقت میزنم یه مدلی میشه :D
ببینم سارا خانوم راه حل دیگه ای به جز ژل نیست ؟؟؟؟ چون این ژل های هاردی که مدل فر ضخیم میده خیلی خیلی کم یابن !!!!!:(:'(
راستی خیلی خیلی ازتون ممنونم که راهنماییم کردین نمی دونم چطور تشکر کنم !!!:'(

saraz
10-07-02, 22:54
خب اگه اینطوریه که کراتینه رو فعلا بیخی :victory:
آره شما درست میگی نرم کننده اصلا به درد موهای من نمی خوره هر وقت میزنم یه مدلی میشه :D
ببینم سارا خانوم راه حل دیگه ای به جز ژل نیست ؟؟؟؟ چون این ژل های هاردی که مدل فر ضخیم میده خیلی خیلی کم یابن !!!!!:(:'(
راستی خیلی خیلی ازتون ممنونم که راهنماییم کردین نمی دونم چطور تشکر کنم !!!:'(

خواهش می کنم نیازی به تشکر نیست ! من برای همین اینجا هستم
راستش می تونی از کتیرا هم استفاده کنی ! اما یادت باشه که کتیرا رو باید با کمی اب مخلوط کنی تا موهات خیلی خیلی خشک نشه ....

Pooyan
10-07-02, 22:55
منم با ساراز موافقم پویان جان ...
منم موهای فری داشتمو خیلی هم دوست داشتم ! .. اما صاف کردم موهامو .. البته نه با ماده ی قوی مثل کراتینه !
و بعدش دیگه هیچوقت مثل قبل نشد !‌:(
و بعد یه مدت کلافه شدمو کوتاه کردم !

اگه با موهای فرت مشکل نداری سعی کن حتی با گلد هم صاف نکنی ...

جنس موها بعداً افت میکنه و یکم فر ریز میده !

(اینا از تجربیات منه:blushing:)
ferji جان خیلی بابت موهات متاسفم امیدوارم به حالت دلخواهت برگرده عزیزم !!:(
راهنماییات خیلی قشنگ بود حتما استفاده می کنم و ممنون از اینکه تجربیاتتو در اختیارم گذاشتی عزیزم !

Pooyan
10-07-02, 22:56
خواهش می کنم نیازی به تشکر نیست ! من برای همین اینجا هستم
راستش می تونی از کتیرا هم استفاده کنی ! اما یادت باشه که کتیرا رو باید با کمی اب مخلوط کنی تا موهات خیلی خیلی خشک نشه ....
حتما حتما این کارو می کنم ! همین فردا میرم دنبالش ایشالله اگه بشه از شر این ژل ها خلاص شم !
راستی منظور شما ژل کتیرا هستش دیگه ؟

saraz
10-07-03, 10:06
حتما حتما این کارو می کنم ! همین فردا میرم دنبالش ایشالله اگه بشه از شر این ژل ها خلاص شم !
راستی منظور شما ژل کتیرا هستش دیگه ؟

آره یا ژل کتیرا یا اینکه می تونی خود کتیرا رو از عطاری بگیری خودت درست کنی .

Pooyan
10-07-05, 22:06
آره یا ژل کتیرا یا اینکه می تونی خود کتیرا رو از عطاری بگیری خودت درست کنی .
سارا جان خیلی ممنونم به خاطر کمکات...نمی دونم دیگه چطور تشکر کنم البته این جور پستهای تشکر دادن تو کافه ممنوعه و باید به کلید تشکر اکتفا کرد... اما نتونستم دیگه ! :D
به هر حال به خاطر کمکات بی نهایت ممنونم ...
و فکر می کنم باید یه حال اساسی به موهام بدم ... قصد کم کردن حجمشو دارم ببینم این بار چطوری میشه !
:'(

گل ارغوان
10-07-09, 19:20
به نام خدا
باسلام وتشکر

من خیلی وقته دنبال یه مدل کوتاه سر مناسب وفشن دخترانه میگردم چون موهای من یه حالت پف داره مشه شما کمک کنید

در ضمن فرمول رنگ فانتزی صورتی یا آبی رو هم خواستم

ممنون

saraz
10-07-10, 20:00
به نام خدا
باسلام وتشکر

من خیلی وقته دنبال یه مدل کوتاه سر مناسب وفشن دخترانه میگردم چون موهای من یه حالت پف داره مشه شما کمک کنید

در ضمن فرمول رنگ فانتزی صورتی یا آبی رو هم خواستم

ممنون

ببین دوست خوبم در مورد مدل موهات باید بهت بگم که من تا جنس موهاتو ندونم نمی تونم مدل خوبی بهت معرفی کنم

فرمول های خواسته شده :
آبی : واریاسیون آبی + اکسیدان 9 درصد
صورتی : واریاسیون صورتی + سفید خالص + واریاسیون نقره ای + اکسیدان 9 درصد

آبی اقیانوسی : واریاسیون سبز + واریاسیون آبی + اکسیدان 9 درصد

niloofare_abi
10-07-17, 03:05
برای رنگ کردن موهایی که یکدست سفید شده چکار میتونم بکنم ؟ باید همه موها دکلره بشه و بعد رنگ کنم یا اینکه میشه رنگ مورد نظر و گذاشت؟
برای یک خانم مسن با موهای سفید و رنگ پوست زیتونی چه رنگی مناسبه ؟
لطفاَ ترکیب رنگ بلوطی و فندقی و شکلاتی هم قید کنید

*arch*
10-07-18, 11:30
سلام
من چشم هاي درشت و مقداري روشن ( تو مايه هاي عسلي ) دارم اما تا حالا هرجا آرايشگاه رفتم چشم هايم را خيلي زشت درست كردن كه اصلا بهم نمياد ؛ به قدري بد درست مي كنن چشمهايم را كه ريز مي شن .
حالا ديگه ميترسم براي عروسي برم آرايشگاه چون واقعا زشت مي شم همه هم اين را بهم مي گن .
خواهش مي كنم من را راهنمايي كنيد كه به چه شكل چشم هايم را درست كنم ؟
ممنون

saraz
10-07-23, 19:50
برای رنگ کردن موهایی که یکدست سفید شده چکار میتونم بکنم ؟ باید همه موها دکلره بشه و بعد رنگ کنم یا اینکه میشه رنگ مورد نظر و گذاشت؟
برای یک خانم مسن با موهای سفید و رنگ پوست زیتونی چه رنگی مناسبه ؟
لطفاَ ترکیب رنگ بلوطی و فندقی و شکلاتی هم قید کنید

سلام برای موهای یک فرد مسن که کلا سفید شده فقط باید از رنگ های اصلی استفاده کنید یعنی سری N یا 0 !
باید 2 شماره تیره تر از رنگ دلخواه استفاده کنید تا رنگ دلخواه به نظر بیاد !
می تونید از واریاسیون نیز برای دادن یک رفله جذاب به موها در ترکیب رنگتون استفاده کنید !

رنگ بلوطی : یک رنگ که در کاتالوگ با همین نام هست و با رنگ دیگری لازم نیست ترکیب شود

فندقی : فندقی همان تنباکویی است اگر بخواین از سری رنگ های ویلا استفاده کنید می تونید از سری 35 استفاده کنید ! می تونید دو سانت واریاسیون دودی مخلوطش کنید و کمی شماره ی 4 از سری شکلاتی که در کاتالوگ ویلا با 8 نشون داده می شه !
شکلاتی :
سری شکلاتی رو می تونید با سری طلایی مخلوط کنید و دو سانت هم مسی ! رنگ فوق العاده جذابی به دست میاد ...

saraz
10-07-23, 19:52
سلام
من چشم هاي درشت و مقداري روشن ( تو مايه هاي عسلي ) دارم اما تا حالا هرجا آرايشگاه رفتم چشم هايم را خيلي زشت درست كردن كه اصلا بهم نمياد ؛ به قدري بد درست مي كنن چشمهايم را كه ريز مي شن .
حالا ديگه ميترسم براي عروسي برم آرايشگاه چون واقعا زشت مي شم همه هم اين را بهم مي گن .
خواهش مي كنم من را راهنمايي كنيد كه به چه شكل چشم هايم را درست كنم ؟
ممنون

سلام !
ببین برای این رنگ چشم باید از سایه های ملایم با جنس مات استفاده کنی تا جذابیت چشم ها بیشتر به نظر بیاد تا سایه ...
از رنگ دودی استفاده کن !
سایه رو فقط تا قله ابرو کار کن !
از رنگ های متعدد استفاده نکن.
خظ چشم زیر نکش !
داخل چشمت رو هم مداد نکش

kataioon
10-08-05, 03:44
خيلي ممنون
برای این کار ابزار خاصی جز بعضی چسب های فرنچ وجود ندارد. با تمرینات مداوم موفق خواهید شد. برای base ناخن نیازی نیست که از لاک یا برق ناخن استفاده کنید.

kataioon
10-08-05, 03:49
سلام
مرسي
دوست عزیز این طوری امکان ندارد. حداقل یکی از عکس های خودتان را برای مدیر انجمن ساراز جان بفرستید تا بتوانیم خط چشم را روی عکس پیاده کنیم و شما با تمرین آن می توانید خط چشم ایده ال خودتان را داشته باشید.

kataioon
10-08-05, 04:03
سلام سارا جان.خودت جايي رو ميشناسي كه همچين مومك هايي استفاده بكنن و قيمتش هم مناسب باشه؟
فروشگاه جهان شعبه شهرک اکباتان چنین موم های را دارد و به قیمت هم می فروشد.

kataioon
10-08-05, 04:06
می توانید از لیزر هم استفاده کنید. جواب خوبی می دهد اما باید صبور باشید. چون احتیاج به زمان زیادی دارد.

kataioon
10-08-05, 04:10
این روزها اکثر کرم هایی که پایه درمانی دارند بدون اسانس عطری هستند. و معمولا آنهایی که معطر باشند دارای کیفیت پاین تری نسبت به انواع دیگر هستند.

Talisa
10-08-05, 17:01
سلام من همیشه از رنگ موی لریل استفاده میکنم ولی یهم گفتن که کلستون هم کیفیت خوبی داره
نظر شما چیه ؟
مرسی

kataioon
10-08-08, 01:58
سلام من همیشه از رنگ موی لریل استفاده میکنم ولی یهم گفتن که کلستون هم کیفیت خوبی داره
نظر شما چیه ؟
مرسی
البته. کل خانواده wella دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و شما میتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. کلستون پرفکت دارای تنوع بسیار خوبی است. اگر شما سالن اریشی دارید من استفاده دائمی از این رنگ ها را به شما توصیه نمی کنم چون این رنگ ها گران هستند بهتر است برای تن دادن از رنگ های دیگری که اقتصادی تر هستند استفاده کنید و یا این که مشتری های شما حاضر به پرداخت این هزینه باشند. یک تیوپ 60 میل 5500 تومان است.

kataioon
10-08-08, 02:24
کلا نباید ا زفون هایی که چرب هستند استفاده کنید. اگر برای استفاده در مهمانی ها و مجالس یک فون می خواهید می توانید از انواه پن استیک ها و ویتاکالرها استفاده کنید اما برای استفاده روزانه هیچ چیزی بهتر از cakeها نیست. این دسته از فون ها قدرت بالایی برای پوشش دارند و در ضمن بخاطر این که دارای پایین ترین میزان چربی در میان بقیه فون ها هستند به صورت حالت مات دلپذیری را می دهد.
ویتاکالر هم مانند پن استیک یک جنسیت است نه یک نام تجاری .

fatemezahra
10-08-08, 02:56
سلام من پوستم خیلی حساسه :(تا حالا 100بار کرم پودر و روژگونمو عوض کردم اما هیچ فایده ای نداشته .هروقت استفاده می کنم دانه های ریزی مثل کهیر تو صورتم می زنه .امیدوارم شما بتونید کمکم کنید:(

saraz
10-08-08, 04:42
سلام من پوستم خیلی حساسه :(تا حالا 100بار کرم پودر و روژگونمو عوض کردم اما هیچ فایده ای نداشته .هروقت استفاده می کنم دانه های ریزی مثل کهیر تو صورتم می زنه .امیدوارم شما بتونید کمکم کنید:(

سلام . ببین دوست خوبم باید از کرم پودر هایی استفاده کنی که در ساخت اونها مواد ویتامینه گیاهی دخیل هستن.
مثل اوریفلیم

niloo_net
10-08-09, 19:26
کرم پودرهای Exuvianceهم مصرف بهداشتی درمانی دارن...امتحانی بکن فکر میکنم مناسب باشن...من که استفاده میکنم و راضیم

niloofare_abi
10-08-15, 09:38
سلام برای موهای یک فرد مسن که کلا سفید شده فقط باید از رنگ های اصلی استفاده کنید یعنی سری N یا 0 !
باید 2 شماره تیره تر از رنگ دلخواه استفاده کنید تا رنگ دلخواه به نظر بیاد !
می تونید از واریاسیون نیز برای دادن یک رفله جذاب به موها در ترکیب رنگتون استفاده کنید !

رنگ بلوطی : یک رنگ که در کاتالوگ با همین نام هست و با رنگ دیگری لازم نیست ترکیب شود

فندقی : فندقی همان تنباکویی است اگر بخواین از سری رنگ های ویلا استفاده کنید می تونید از سری 35 استفاده کنید ! می تونید دو سانت واریاسیون دودی مخلوطش کنید و کمی شماره ی 4 از سری شکلاتی که در کاتالوگ ویلا با 8 نشون داده می شه !
شکلاتی :
سری شکلاتی رو می تونید با سری طلایی مخلوط کنید و دو سانت هم مسی ! رنگ فوق العاده جذابی به دست میاد ...

از راهنماییتون متشکرم من چند سالی هست که از محصولات گلدن رز استفاده میکنم وخیلی خوب روی پوستم میشینه میخوام با توجه به نوع پوستم با این کرم پودر رنگ پوستمو بسازم ولی چون کمی پوستم ته رنگ زرد داره نمیتونم آیا راه حلی وجود داره که بتونم با توجه به نوع پوستم بدون کرم گریم و فقط با کرم پودر مایع(گلدن رز) رنگ پوستمو بسازم ؟متاسفانه این کرمها بیشتر بژ هستند ونوع برنزه آنها را در محصولاتش ندیدم ولی چون خیلی خوب روی پوستم میشینه و کیفیت عالی و جنس لطیفی داره نمیتونم ازش دل بکنم لطفاَ راهنماییم کنید که بتونم با این محصولات رنگ مورد نظرمو بسازمدر ضمن پوستم خشک و کمی برنزه است ازاینکه وقت میگزارید و به سوالات همه دوستان پاسخ کامل میدید تشکر میکنم.

saraz
10-08-16, 19:54
از راهنماییتون متشکرم من چند سالی هست که از محصولات گلدن رز استفاده میکنم وخیلی خوب روی پوستم میشینه میخوام با توجه به نوع پوستم با این کرم پودر رنگ پوستمو بسازم ولی چون کمی پوستم ته رنگ زرد داره نمیتونم آیا راه حلی وجود داره که بتونم با توجه به نوع پوستم بدون کرم گریم و فقط با کرم پودر مایع(گلدن رز) رنگ پوستمو بسازم ؟متاسفانه این کرمها بیشتر بژ هستند ونوع برنزه آنها را در محصولاتش ندیدم ولی چون خیلی خوب روی پوستم میشینه و کیفیت عالی و جنس لطیفی داره نمیتونم ازش دل بکنم لطفاَ راهنماییم کنید که بتونم با این محصولات رنگ مورد نظرمو بسازمدر ضمن پوستم خشک و کمی برنزه است ازاینکه وقت میگزارید و به سوالات همه دوستان پاسخ کامل میدید تشکر میکنم.

سلام.
راستش مي توني كمي كرم پودر مايع 101 با رنگ برنز هنگام مصرف با كرمت مخلوط كني !
كرم 101 واسه اين كار خيلي مناسبه !
اين كارو امتحان كن و ببين نتيجه مطلوبو مي بيني يا نه:):):):):)

*arch*
10-08-24, 22:24
سلام
مبحثي كه من واقعا اينجا خالي ديدم بحث اپيلاسيون هستش كه امروزه به وفور در آرايشگاه ها ديده ميشه
مي خواستم ببينم كسي تا حالا با شمع اصلاح كرده ؟
من چند بار اين كار را انجام دادم اما خانوم آرايشگر مي گفت كه ايني كه برات استفاده كردم شمع نيست
اما مثل شمع بود در قالب هاي كوچك مربعي براي من دو تا قالبش را استفاده كرد تازه براي پوست هاي مختلف رنگ هاي متفاوتي داشت مثل پوست حساس ؛ معمولي و...
مي خواستم ببينم كسي از اين مواد اطلاعي نداره ؟
مثل شمع ديگه نيازي به پارچه نداشت
من خودم احتمال ميدم يه نمونه خاصي از شمع باشه
تراخدا اگه كسي ميدونه اطلاع بده

*arch*
10-08-25, 08:54
بچه ها كسي از اين شمع ها اطلاعي ندشت؟

saraz
10-08-26, 05:35
سلام
مبحثي كه من واقعا اينجا خالي ديدم بحث اپيلاسيون هستش كه امروزه به وفور در آرايشگاه ها ديده ميشه
مي خواستم ببينم كسي تا حالا با شمع اصلاح كرده ؟
من چند بار اين كار را انجام دادم اما خانوم آرايشگر مي گفت كه ايني كه برات استفاده كردم شمع نيست
اما مثل شمع بود در قالب هاي كوچك مربعي براي من دو تا قالبش را استفاده كرد تازه براي پوست هاي مختلف رنگ هاي متفاوتي داشت مثل پوست حساس ؛ معمولي و...
مي خواستم ببينم كسي از اين مواد اطلاعي نداره ؟
مثل شمع ديگه نيازي به پارچه نداشت
من خودم احتمال ميدم يه نمونه خاصي از شمع باشه
تراخدا اگه كسي ميدونه اطلاع بده

سلام دوست عزیز . این چیزی که بهش می اصطلاحا می گن شمع وکس نام داره . این ماده پس از داغ شدن مایع می شه و روی پوست گذاشته می شه . بعد از اینکه سرد شد سفت می شه و می شه اونو به صورت تکه تکه از روی پوست برداشت . این ماده علاوه بر از بین بردن موها جوش های سر سیاه صورت رو هم از بین می بره و یک خاصیتش اینه .
این ماده بیشتر برای صورت استفاده می شه چون خیلی مقرون به صرفه نیست . اما اینکه این ماده اثر دائمی داره یا نه رو باید بهت بگم این ماده فقط به مرور زمان موهارو کم می کنه و هرگز ا.ون ها رو کاملا از بین نمی بره .
این ماده توی رنگ های مختلف ساخته شده اما نه برای پوست های مختلف بلکه با خاصیت ها مختلف .
مثل : شفاف کننده
از بین برنده جوش های سر سیاه
ریشه کن کننده موهای زائد .

این ماده فقط نوعی مومه که به این صورت استفاده می شه . و فقط فقط شمع یک اصطلاحه .
اگر باز سوالی هست در خدمتم .

morsal
10-08-28, 00:28
سلام من منافز پوستم بازه البته کمی میشه منو راهنمایی کنید که چی کار کنم البته

saraz
10-08-29, 04:50
سلام من منافز پوستم بازه البته کمی میشه منو راهنمایی کنید که چی کار کنم البته

دوست عزیز ببین باز بودن منافذ پوست دلایل مختلفی داره . اول بهم بگو صورتتو با چه روشی اصلاح می کنی ؟ تا حالا از کرم های موبر استفاده کردی یا نه و یا اینکه پوستت چربه یا خشک ؟

morsal
10-08-29, 17:49
برای اصلاح سه بار بند گرفتم و سه بار تیغ زدم فقط همین و پوستم تا قسمتی خشکه و کرم های مو بر هم اصلا استفاده نکردم

خاطره
10-08-29, 18:18
منم همين مشكل morsal رو پيدا كردم جديدا .... ولي اصلا اصلاح نكردم تا حالا به هيچ روشي .....;)
پوستم هم چربه ...چي كار كنم ساراز جان ؟

yaradan
10-08-29, 22:57
سلام بر سارا خانم:
شرمنده واسه جوش کرم یا دارو خاصی میدونی والا هرکاری میکنم جوشها دست از سرم بر نمیدارند.به دادم برسید حیف که جوونیمو پای این جوشها خراب کنم.
هم اکنون نیازمند یاری گرمتان هستم.:d

saraz
10-09-01, 04:46
برای اصلاح سه بار بند گرفتم و سه بار تیغ زدم فقط همین و پوستم تا قسمتی خشکه و کرم های مو بر هم اصلا استفاده نکردم

خب ! حالا دیگه هیچ وقت نباید از 10 مترزی تیغ هم رد بشی.
باید روش وکس رو امتحان کنی (اصلاح با شمع ) خیلی موثره ! امتحان کن و نتیجه رو بهم بگو .
راستی راه هایی هست برای پاکسازی که خیلی موثره .

saraz
10-09-01, 04:48
منم همين مشكل morsal رو پيدا كردم جديدا .... ولي اصلا اصلاح نكردم تا حالا به هيچ روشي .....;)
پوستم هم چربه ...چي كار كنم ساراز جان ؟

سلام راستش پاکسازی تنها راهیه که می تونه بهت کمک کنه . هر شب قبل از خواب صورتتو با صابون بچه بشور . از لوسیون عصاره ی عسل و رز سی گل برای شستشوی صورتت اسفاده کن به این صورت که لوسیونو روی پنبه بزن و بر خلاف عقربه های ساعت روی پوستت بکش

saraz
10-09-01, 04:49
سلام بر سارا خانم:
شرمنده واسه جوش کرم یا دارو خاصی میدونی والا هرکاری میکنم جوشها دست از سرم بر نمیدارند.به دادم برسید حیف که جوونیمو پای این جوشها خراب کنم.
هم اکنون نیازمند یاری گرمتان هستم.:d

سلام . خب راستش باید بیشتر در مورد جوش ها برام توضیح بدی جوش های متعددی داریم . جوش های صورت شما از کدوم دسته است ؟ چرکی ؟ سر سیاه ؟ ریز ؟ درشت ؟ کدوم نقطه از صورتت بیشتره ؟

yaradan
10-09-01, 06:05
سلام . خب راستش باید بیشتر در مورد جوش ها برام توضیح بدی جوش های متعددی داریم . جوش های صورت شما از کدوم دسته است ؟ چرکی ؟ سر سیاه ؟ ریز ؟ درشت ؟ کدوم نقطه از صورتت بیشتره ؟
با عرض سلام خدمت خانم دکتر:tt1:
چرکی هستن و تقریبا به دور ور لبهام میزنن بیرون. در ضمن خودم کشف کردم این اواخر. نباید با دست چپ جوشهارو کند,وبعد از کندن زود باید با آب و صابون ضد عفونی کرد.و ناخن هم نباید به هیچ عنوان بزرگ باشد حتی نیم میلی هم نباید باشه زود زود باید اصلاح شود.

saraz
10-09-01, 06:17
با عرض سلام خدمت خانم دکتر:tt1:
چرکی هستن و تقریبا به دور ور لبهام میزنن بیرون. در ضمن خودم کشف کردم این اواخر. نباید با دست چپ جوشهارو کند,وبعد از کندن زود باید با آب و صابون ضد عفونی کرد.و ناخن هم نباید به هیچ عنوان بزرگ باشد حتی نیم میلی هم نباید باشه زود زود باید اصلاح شود.

:)
ببین بهترین راه حل انه که اصلا به جوش ها دست نزنی و هر شب قب از خواب لوسیون آب و الکل به صورتت بزنی .
نباید شکلات و شیرینی و آجیل بخوری .
گاهی وقت ها این جوش ها به خاطر عصبی شدن و استرس هم روی صورت پیدا می شن . در ضمن خواب کافی برای درمان این جوش ها موثره

yaradan
10-09-01, 06:27
:)
ببین بهترین راه حل انه که اصلا به جوش ها دست نزنی و هر شب قب از خواب لوسیون آب و الکل به صورتت بزنی .
نباید شکلات و شیرینی و آجیل بخوری .
گاهی وقت ها این جوش ها به خاطر عصبی شدن و استرس هم روی صورت پیدا می شن . در ضمن خواب کافی برای درمان این جوش ها موثره
متاسفانه بهترین شیرینی سرای شهرمون هم دست خودمونه من 5سال کارگاه شیرینی پذی کار کردم میانگین روزانه 1.5کیلو:cursing:شیرینی میخوردم فکر کنم اثرات آن 5سال است که دست از سرم برنمی دارند.

عسل بانو
10-09-02, 02:52
متاسفانه بهترین شیرینی سرای شهرمون هم دست خودمونه من 5سال کارگاه شیرینی پذی کار کردم میانگین روزانه 1.5کیلو:cursing:شیرینی میخوردم فکر کنم اثرات آن 5سال است که دست از سرم برنمی دارند.

yaradanعزیز سلام:wub:
اونطور که من شنیدم تحقیقات جدید ‍‍دکترها نشون داده مصرف زیاد شیرینی جات در بروز جوش موثر نیست!!!!:D
طبع گرم وژنتیک باعث بوجود امدن جوش میشه:confused1:
من شخصی رو میشناسم که خوراکش فقط شیرینی واجیله و و اصلا هم دارویی استفاده نمی کنه ولی ما شاالله ۱جوشم توی پوستش نیست:wall:
راستی ۱ عامل جوش که بروی بدن می زنه و خودمم تجربش کردم استفاده از لباس نامناسبه:hang: