دعوت به همکاری در زمینه طراحی زیورآلات طلا راهنمای کاربردی نقاشی پرتره راهنمای کاربردی نقاشی پرتره آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 24 از 168

موضوع: 2-آموزش و بازار کار رشته طراحی لباس

1. "" #17

آموزش مارولس دیزاینر کتاب شاهکارهای طراحی پوستر
    سلام . به نظر من در حق اين رشته ظلم شده . چون ما براي اين رشته تا مقطع كرشناسي ميتونيم ادامه بديم وكار شناسي ارشد رو نداريم . كسي هم به فكر ما نيست. همه چيز كه كار نميشه اول بايد دانشش رو داشته باشي .

2. "" #18
    کاربر reddream آواتار ها

سلام ببخشید من رشته ی تحصیلی ام اصلا ربطی به هنر نداره ولی متاسفانه یا خوشبختانه علاقه ی زیادی به هنر دارم و میشه گفت یه نقاش هستم
    طراحی و نقاشی ام خیلی خوبه و فکر و ایده های نو دارم البته بنا به گفته ی استاد نقاشی ام
    علاقه ی زیادی به طراحی لباس دارم و برای خودم طرح میزنم
    چیکار کنم که بدون رفتن به دانشگاه یا کلاس های خصوصی طرح هامو ارائه بدم؟!
    کمکم کنین لطفا
    ممنونم

3. "" #19
    عضو فعال بیگلو! آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarajo0n نمایش پست ها
    سلام ببخشید من رشته ی تحصیلی ام اصلا ربطی به هنر نداره ولی متاسفانه یا خوشبختانه علاقه ی زیادی به هنر دارم و میشه گفت یه نقاش هستم
    طراحی و نقاشی ام خیلی خوبه و فکر و ایده های نو دارم البته بنا به گفته ی استاد نقاشی ام
    کمکم کنین لطفا
    ممنونم
    منم شرایطم مثل تو!با این تفاوت که من دانشجوی هنرم!و دلم به این دوسالانه طراحی لباس خوش بود که یهو نیست و نابود شد!
    گفتند یافت می نشود گشته ایم ما...........
    گفت آنکه یافت می نشود....آنم آرزوست!

4. "" #20
    عضو فعال M&M2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarajo0n نمایش پست ها
    کمکم کنین لطفا
    ممنونم
    سلام.دوست عزيز شما بهتره كه اول الگوسازي و دوخت رو هم ياد بگيري .چون طراحي تنها فايده اي نداره...و شما وقتي يه طراح لباس ميشي كه به صورت كامل همه چيزو ياد بگيري.اگه نمي خواي كلاس بري ميتوني كتاب هاي الگو سازي توي يه سبك مثل مولر رو بخري و از روش الگوسازي كني و بدوزي..
    در مورد ارائه كار هم توي ايران اصولا جاي خاصي براي اين كار نيست.ميتوني شو بذاري.يا طرحاتو به قيمت خيلي ناچيزي به توليدي ها بفروشي.يا طراح لباس يه كارخونه بشي...(اينارو از تجربيات خودم بهت ميگم )ولي بهترينش شو گذاشتنه.به هر حال اميدوارم كمكي كردهباشم.موفق باشي

5. "" #21
    عضو فعال بیگلو! آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M&M2 نمایش پست ها
    سلام.دوست عزيز شما بهتره كه اول الگوسازي و دوخت رو هم ياد بگيري .چون طراحي تنها فايده اي نداره...و شما وقتي يه طراح لباس ميشي كه به صورت كامل همه چيزو ياد بگيري.اگه نمي خواي كلاس بري ميتوني كتاب هاي الگو سازي توي يه سبك مثل مولر رو بخري و از روش الگوسازي كني و بدوزي..
    در مورد ارائه كار هم توي ايران اصولا جاي خاصي براي اين كار نيست.ميتوني شو بذاري.يا طرحاتو به قيمت خيلي ناچيزي به توليدي ها بفروشي.يا طراح لباس يه كارخونه بشي...(اينارو از تجربيات خودم بهت ميگم )ولي بهترينش شو گذاشتنه.به هر حال اميدوارم كمكي كردهباشم.موفق باشي

آره واقعا درستشم همینه.
    ولی خداوکیلی یعنی چی این؟ من خیلی از طراح ها رو میشناسم که خیاطی انجام نمیدن!
    درسته که باید آشنایی داشته باشن و دارن ولی نه در حد یه خیاط ماهر و خودشونم هیچی رو نمیدوزن البته برش با خودشونه!
    مثلا زندگینامه دیور و که میدونین؟خب اون اصلا نمیدونست اینا یعنی چی! نه خیاطی بلد بود نه کلاس طراحی رفته بود....ای بابا خوشبحالش...
    گفتند یافت می نشود گشته ایم ما...........
    گفت آنکه یافت می نشود....آنم آرزوست!

6. "" #22
    کاربر reddream آواتار ها

Wink

از شما ممنونم بابت راهنمایی هایی که کردین
    من توی سایت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم در واقع اگه پیدا میکردم که هیچ وقت سوال نمی کردم
    حتما کتاب رو تهیه میکنم
    من نرم افزار های طراحی لباس مثل : virtual fashion pro و همین طور primavision knit رو هم دارم تهیه میکنم
    به نظر شما به دردم میخوره ؟؟!!
    آخه من که رشته ام این نیست اگه به این سوالمم جواب بدین خیلی ممنونتون میشم
    فعلاً

7. "" #23
    مدیر طراحی‌صنعتی zrnots آواتار ها

سلام
    اگه کسی راجع به امتحان عملی کنکور کارشناسی طراحی لباس اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره.

8. "" #24
    عضو فعال Mr.Pardis آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط znoori نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی راجع به امتحان عملی کنکور کارشناسی طراحی لباس اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره.
    قبلا نداشت ولی جدیدا فکر کنم یه سالی میشه واسش گذاشتن . احتمالا بهتون میگن مانکن بکشین و یا یه موضوع بهتون میدن که ازش ایده بگیرین واسه طراحی لباس (مطمین باش که اون موضوع همون موضوع همیشگی لباس ملی هستش!)
    هیس !

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)