آموزش طراحی جواهر با نرم افزار ماتریکس آموزش نرم افزار راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 5 از 21 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 40 از 168

موضوع: 2-آموزش و بازار کار رشته طراحی لباس

1. "" #33

آموزش مارولس دیزاینر
    سلام دوستان
    من برای رشته طراحی لباس جهاد دانشگاهی تهران می خوام ثبت نام کنم. بهم گفتن قبلش باید خیاطی بلد باشی. می خوام بدونم با کتاب کارم راه می افته؟ چون زیاد دوست ندارم با چرخ خیاطی کلنجار برم. ممنون می شم اگه جواب بدین.

2. "" #34

نقل قول نوشته اصلی توسط aries نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای رشته طراحی لباس جهاد دانشگاهی تهران می خوام ثبت نام کنم. بهم گفتن قبلش باید خیاطی بلد باشی. می خوام بدونم با کتاب کارم راه می افته؟ چون زیاد دوست ندارم با چرخ خیاطی کلنجار برم. ممنون می شم اگه جواب بدین.
    من خودم تو جهاد طراحی خوندم ...کی گفته که باید خیاطی بلد باشی؟اگه فقط می خوای طراحی کنی اصلا خیاطی لازم نیست.اما اگه می خوای طرح هاتو خودت اجرا کنی چرا.باید بلد باشی.اگر هم اصلا خیاطی بلد نیستی کارت با کتاب سخت راه میافته.ولی من یه متدی یاد گرفتم که خیلی راحته .قبلا آموزش می دادم اگه بخوای میتونی بیای کلاس.

3. "" #35

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiba_sadeghi نمایش پست ها
    من خودم تو جهاد طراحی خوندم ...کی گفته که باید خیاطی بلد باشی؟اگه فقط می خوای طراحی کنی اصلا خیاطی لازم نیست.اما اگه می خوای طرح هاتو خودت اجرا کنی چرا.باید بلد باشی.اگر هم اصلا خیاطی بلد نیستی کارت با کتاب سخت راه میافته.ولی من یه متدی یاد گرفتم که خیلی راحته .قبلا آموزش می دادم اگه بخوای میتونی بیای کلاس.
    اون خانم منشی ها گفتن. گفتن اگه بلد نباشی به دردت نمی خوره. فکر کنم برای این گفتن اول کلاسای الگوسازی و دوخت شونو مجبور بشم برم. مرسی که جواب دادی. این کلاس ها که می گی چه جوریه؟

4. "" #36
    عضو فعال عسل بانو آواتار ها

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    یکی از دوستان این سوالات رو از من پرسیده ولی من چون خودم اطلاع دقیقی ندارم گفتم سوالات ایشون رو این جا مطرح کنم تا دوستانی که واردتر هستن جواب بدن:
    سلام
    من خودم تازه با این رشته آشنا شدم و هیچ ضمینه فکری در موردش نداشتم
    بصورت تصادفی آگهی مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه تهران(پردیس هنرهای زیبا) رو توی روزنامه دیدم و از اسم طراحی لباس خوشم اومد
    اولش بخاطر ذهنیتی که برای خودم ساخته بودم بد خورد توی ذوقم ولی از اونجایی که نقاشی و طراحی توخونمه سریع راه افتادم

تا اونجایی هم که من میدونم مدرک پردیس هنرهای زیبا خیلی معتبر تر از جهاد دانشگاهیه و کشورهای اروپایی هم قبولش دارن!!!!!!!!!!!!

آدرس:
    خیابان انقلاب_خیابان وصال شیرازی(یا 16آذر)_کوچه شفیعی_پلاک 9_مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه تهران(پردیس هنرهای زیبا)

ثبت نامش هم از 17شهریور شروع میشه
    کل آموزشش 4ترم و هر ترم 10 جلسست
    استادی هم که من باهاش کلاس داشتم(خانم شکوهی) مدرک ارشد طراحی لباسش رو از مسکو گرفته و تازه به ایران برگشته
    ویرایش توسط عسل بانو : 10-08-31 در ساعت 00:45

5. "" #37
    عضو فعال عسل بانو آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashan@hotmail.com نمایش پست ها
    kasi age dare be adrese man email kone

تا اونجایی هم که من میدونم مدرک پردیس هنرهای زیبا خیلی معتبره و کشورهای اروپایی هم قبولش دارن!!!!!!!!!!!!

آدرس:
    خیابان انقلاب_خیابان وصال شیرازی(یا 16آذر)_کوچه شفیعی_پلاک 9_مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه تهران(پردیس هنرهای زیبا)

ثبت نامش هم از 17شهریور شروع میشه
    کل آموزشش 4ترم و هر ترم 10 جلسست
    استادی هم که من باهاش کلاس داشتم(خانم شکوهی) مدرک ارشد طراحی لباسش رو از مسکو گرفته و تازه به ایران برگشته

6. "" #38

من فکر می کنم کلاسای جهاد کامل تر باشه. از لحاظ تعداد ساعت و جلسات هر ترم میگم البته

7. "" #39

اون خانم منشی ها گفتن. گفتن اگه بلد نباشی به دردت نمی خوره. فکر کنم برای این گفتن اول کلاسای الگوسازی و دوخت شونو مجبور بشم برم. مرسی که جواب دادی. این کلاس ها که می گی چه جوریه؟
    من خودم پیش یه خانمی که کلاس داشت تو میدان ونک این متد رو یاد گرفتم.لبته مولر رو هم بعدها یاد گرفتم و بعدش خودم تو یه آموزشگاه آموزش میدادم. ا.اما الان خصوصی شاگرد میگیرم.میتونم مربی خودمو معرفی کنم .البته من بوردا هم آموزش میدم که با بوردا اصلا نمی خواد الگو کشیدن بلد باشی الگو ها با هر سایزی اماده است.فقط دوختشو یاد میگیری.

8. "" #40

من فکر می کنم کلاسای جهاد کامل تر باشه. از لحاظ تعداد ساعت و جلسات هر ترم میگم البته
    فکر کنم همین طوره.خودم وقتی می خواستم برم طراحی بخونم کلی این ور و اونور رفتم پرس و جو کردم.به نظرم جهاد بهتر اومد.البته این مدرس ها هم که تند تند عوض میشن.

صفحه 5 از 21 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)