نور سنجی در عکاسی کتاب الکترونیکی آموزش کامل و کاربردی چاپ سیلک اسکرین آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9 به 16 از 24

موضوع: تدریس آرم

1. "" #9
    کاربر

نقل قول نوشته اصلی توسط Epsilon نمایش پست ها
    دبیر ما اول با برش مقوا و ترکیب شکل ها باهامون کار کرد بعد با راپید و غیره...!
    به نظرم یکی از بهترین راه هاش اینکه نمونه کاره خوب زیاد نشونشون بدید...
    از روی آثار ملی هم آرم زدید با موضوع کار می کردید یا بی موضوع .ممنون میشم بگی مال کدوم استانی

2. "" #10

نقل قول نوشته اصلی توسط aradafar نمایش پست ها
    از روی آثار ملی هم آرم زدید با موضوع کار می کردید یا بی موضوع .ممنون میشم بگی مال کدوم استانی
    یه سوالی شما دبیر کارگاره گرافیک هستید یا خط در گرافیک؟

منظورتون رو از این جمله نفهمیدم :
    از روی آثار ملی هم آرم زدید
    توی کارگاه گرافیک نه...بی موضوع بود...اول یه سری اشکال از مقوای های مربع و مثلث و دایره در می آوردیم...بعد واسه آرم هایی که از نظر بصری بهتر بودنو انتخاب میشد روشون کار میشد بعد اسم انتخاب میکردیم (که یعنی مثلا به درد کجا میخوره)
    مثلا این آرم اتفاقی بود بعد فهمیدم به درد کتاب خونه میخوره!

ولی تو خط در گرافیک با موضوع کار میکردیم....که اول هم از اسمه خودمون طرح میزدیم!

استان هم تهران...!

3. "" #11

Cool براي شروع به من كمك كنين !!!!!!!

سلام خدمت دوست عزيز و همه دوستان كافه ديزايني .
    آرمي كه در زير ميارم رو براي روستاي خودم كميشان مازندران طراحي كردم و از همه دوستان و مديران مي خوام كه توي تكميل و شكيل تر كردنش بهم كمك كنن .
    من حروف روستا روبه شكل قايق در آوردم كه نشانه حركت رو به جلوئه و الف رو در بالا قلم به نشانه علم و در پائين به شكل نيزه كه به نشانه دلاوري مردم در اساطير روستا هست . نقطه هاي ش به عنوان بادبان هاي در اهتزاز و نقطه ن به شكل خورشيد به نشانه روشنفكري و خونگرمي مردمش و چيزهاي ديگه است !!! رنگها هم از پائين با آبي دريائي شروع به سبز و در آخر آبي آسماني و رنگ قهوه اي به نشانه كوههاي البرز ختم ميشه كه نماد مازندران هست . دريا . دشت . كوه . آسمان آبي .
    از دوستان عزيز و مديران محترم ميخوام كه توي رنگ آميزي بهتر و هر نوع تغييري كه بهترش كنه كمكم كنن چون ميخوام به عنوان آرم روستا معرفي كنم و در سايت و وبلاگ روستا هم استفاده بشه . مطمئن باشين به بهترين طرح جايزه هم ميدم .
    پيشاپيش از همه ممنونم .
    www.komishanibia2.blogfa.com
    www.komishan.com

( براي ديدن عكس اصلي روي لينك زير كليك كنيد .)
    http://www.atings.com/uploads/1255638421.jpg

4. "" #12
    کاربر nazanin_n آواتار ها

به نظرمن تجزیه و تحلیل آرم های قوی میتونه تو باز شدن ذهن و ایجاد خلاقیت موثر باشه.حد اقل اینه که با تجزیه و تحلیل درست طراح میتونه یاد بگیره که در قدم اول برای طراحی آرم باید دنبال چی باشه.
    این روشیه که من استفاده کردم.
    هر كجا باشم آسمان مال من است.:)

5. "" #13
    کاربر

توی کارگاه گرافیک نه...بی موضوع بود...اول یه سری اشکال از مقوای های مربع و مثلث و دایره در می آوردیم...بعد واسه آرم هایی که از نظر بصری بهتر بودنو انتخاب میشد روشون کار میشد بعد اسم انتخاب میکردیم (که یعنی مثلا به درد کجا میخوره)

ولی تو خط در گرافیک با موضوع کار میکردیم....که اول هم از اسمه خودمون طرح میزدیم!

استان هم تهران...!
    من کارگاه گرافیک درس میدم .و با بچه ها در ابتدا با آنالیز ثصویر شروع میکنم آنالیز عکس آثار ملی این آرمها بدونه اسم بعد روش اسم میزاریم اما از اینجا به بعد رو با موضوع کار می کنیم.توی خط در گرافیک به هیچ وجه هدف آرم نیست مخصوصا الان که کتابها هم عوض شده

6. "" #14
    کاربر

استان هم تهران...!
    از روشی که باهاتون کار میشد راضی بودی الان رو آرم مسلطی برای من مهم که بدونم هنر جویان با چه روشی راحتترن و براشون قابل فهمتر.در ضمن شما تو چه مقطعی از گرافیک هستین

7. "" #15

من کارگاه گرافیک درس میدم .و با بچه ها در ابتدا با آنالیز ثصویر شروع میکنم آنالیز عکس آثار ملی این آرمها بدونه اسم بعد روش اسم میزاریم اما از اینجا به بعد رو با موضوع کار می کنیم.توی خط در گرافیک به هیچ وجه هدف آرم نیست مخصوصا الان که کتابها هم عوض شده
    ما هم آنالیز کار کردیم.... روش خوبیه...دوست داشتم اون موقع ها....الانم گه گداری اگه کار کنم تو کارام استفاده میکنم!
    توی خط در گرافیک به هیچ وجه هدف آرم نیست مخصوصا الان که کتابها هم عوض شده: پس هدف چیه؟ لوگو؟ چی؟
    بازم منظورتون رو از آثار ملی متوجه نشدم!

از روشی که باهاتون کار میشد راضی بودی الان رو آرم مسلطی برای من مهم که بدونم هنر جویان با چه روشی راحتترن و براشون قابل فهمتر.در ضمن شما تو چه مقطعی از گرافیک هستین
    روشه خوبی بود ولی دبیرش یه ذره انگیزو از آدم میگرفت! انرژی نداشتیم...کار میکردیم ولی به نظرم نه اون طوری که باید.....
    ولی خوب بود! اگه یه روزی بخوام درس بدم حتما این کارو میکنم! :D
    روی آرم اینقدر کار نکرد که مسلط بشیم! (البته یه مقداره خیلی زیاد هم به خوده هنر جو بستگی داره، خودم هم اونقدر ها کار نکردم)
    ما فقط کار کردیم، هر کاری قشنگ بود انتخاب شد! به نظرم اگه تحلیلی روی آرم ها بود خیلی خوب تر میشد!

من احتمالا بهمن برم دانشگاه...!
    -------------------------------------------------------
    پ.ن: شما کدوم استان درس میدید؟ (محض فضولی) :D

8. "" #16
    کاربر

ما هم آنالیز کار کردیم.... روش خوبیه...دوست داشتم اون موقع ها....الانم گه گداری اگه کار کنم تو کارام استفاده میکنم!
    توی خط در گرافیک به هیچ وجه هدف آرم نیست مخصوصا الان که کتابها هم عوض شده: پس هدف چیه؟ لوگو؟ چی؟
    بازم منظورتون رو از آثار ملی متوجه نشدم!

روشه خوبی بود ولی دبیرش یه ذره انگیزو از آدم میگرفت! انرژی نداشتیم...کار میکردیم ولی به نظرم نه اون طوری که باید.....
    ولی خوب بود! اگه یه روزی بخوام درس بدم حتما این کارو میکنم! :D
    روی آرم اینقدر کار نکرد که مسلط بشیم! (البته یه مقداره خیلی زیاد هم به خوده هنر جو بستگی داره، خودم هم اونقدر ها کار نکردم)
    ما فقط کار کردیم، هر کاری قشنگ بود انتخاب شد! به نظرم اگه تحلیلی روی آرم ها بود خیلی خوب تر میشد!

من احتمالا بهمن برم دانشگاه...!
    -------------------------------------------------------
    پ.ن: شما کدوم استان درس میدید؟ (محض فضولی) :D
    منظورم از آثار ملی تبدیل یا به کار بردن نقوش باستانی مثل نقوش تخت جمشید به آرم مثل ؛آرم بانک پارسیان یا شرکت هواپیمایی ایران
    توی خط در گرافیک هدف طراحی حروف ترکیب بندی حروف و کار برد حروفه ولوگوتایپ و آرم های نوشتاری توی همون مبحث آرم کار میشه
    من استان مرکزی درس میدم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)