نور سنجی در عکاسی راهنمای کاربردی نقاشی پرتره آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 23

موضوع: ویترینهای فانتزی (دیزاین ویترین)

1. "" #1
    Banned

پیش فرض ویترینهای فانتزی (دیزاین ویترین)

با سلام

نمیدونم چی شد که خواستم این تاپیک رو بزنم. اما اینو میدونم که ویترینهای شلوغ و پلوغ الان اصلآ منو قانع نمیکنه یه سر داخل فروشگاه برم و از اون دیدن کنم.الان اکثر فروشگاههای معتبر، بصورت برجسته اقدام به تبلیغ محصولاتشون میکنند. در واقع اغراق نیست اگه بگیم، اکثر مواقع، بیننده جذب دکور و دیزاین دکور میشه و بعد محصول یا جنس درون ویترین به چشمش میاد.حوصله ی حرفای کلیشه ای رو ندارم.اینکه نور،رنگ،بافت و متریال اون ویترین مهمه.خوب معلومه مهمه.چندتا عکس که خودم خوشم اومده رو براتون میذارم. اگه شما هم عکس جالبی دارین لطف کنید بذارید.ممنون.

ویترین بالا واقعآ به دلم نشست.همه چیز وارونست. حتی لوستر. خیلی مبتکرانه انجام شده.

ارتفاع ویترین رو نگاه کنید ؟ یه حس شکوه و عظمت به بیننده دست میده.

چراغهای ریزی که بصورت نا منظم روی دیوار روشن شده، آرامش رو به بیننده القا میکنه.

رنگ صورتی، بوتیک رو از 100 کیلومتری نمایش میده. هر کسی کنجکاو میشه محصول قابل عرضه در این فروشگاه چی میتونه باشه ؟!!

ورودی بزرگ این فروشگاه، احساس احترام از جانب فروشگاه رو به بیننده تلقین میکنه.

فروشگاه بالا نیازی به شرح نداره.

دفتر کار مدیر فروشگاه منسوجات .

یک فروشگاه فوق لوکس لباس خانمها. عکسهای داخل این فروشگاه رو تو تاپیک قبلی up کردم.

فروشگاه مبل و پرده.

امیدوارم خوشتون اومده باشه.
    ویرایش توسط K A M Y A R : 09-12-20 در ساعت 13:57

2. "" #2

طرح هاي خيلي جالبي بود اين كاملا درست است كه ويترين هاي خيلي شلوغ كسي را به سمت خود جذب نمي كند هرچه طراحي و ديزاين ويترين خاص تر و زيبا تر باشد بيشتر مشتري را جذب خود مي كند البته در ايران مورد خاص نيز هست بغير از فروشگاههايي كه به اصطلاح كيشي باشد هرچه شلوغ باشد به هم ريخته باشد اصلا ويترين نداشته باشد فرقي نمي كند مردم مي روند چون بايد جنس بنجول بخرند

3. "" #3

4. "" #4
    Banned

پیش فرض سلام به دوست خوبم شراره

ممنون که اومدی و سر زدی. حرفتو قبول دارم. از عکسهاتم لذت بردم.اما یکیشون که نوعی دکور مارپیچ رو چسبیده به دیوار نشون میده نظرمو بیشتر جلب کرد.اون دو تای دیگه آنچنان به موضوع تاپیک ارتباطی نداشت.بازم سر بزن عزیزم.:D

5. "" #5

یك ویترین فروشگاه پرنتان در پاريس در كريسمس كه تزیین آن را جان گالیانو به عهده داشته و در آن میز بزرگی به نشانه شام نوئل به همراه عروسك‌هایی با لباس‌های فلكلوریك دیده می‌شود.

6. "" #6
    عضو برجسته shohrehm آواتار ها

تصوير يك ويترين در تركيه است

منهم ويترين خلوت تر و نوع چيدمان را ترجيح ميدم اما در ايران به اصطلاح قشر بازار رو عموما كساني هستند كه به اين چيزها كار ندارند و بيشتر به قيمت نگاه مي كنند تا كيفيت غافل از اينكه خريد يك جنس با كيفيت خيلي بيشتر مقرون به صرفه است تا جنسي كه كيفيت نازلي داره و بعد از چند صباحي دوباره بايد براي ان پول پرداخت كنند-و به نظر من چقدر اين ضرب المثل انگليس درسته كه هنور انقدر پولدار نيستم كه جنس ارزان بخرم -كه البته با فرهنگ ما متفاوته و در فرهنگ ما ميگن انقدر پولدار نيستم كه جنس گران بخرم -خلاصه تا به اين ويترينها در كل كشور بخوايم برسيم فكر ميكنم البته اگر برسيم سيصد سالي وقت لازمه -البته نمونه هايي هستند اما خيلي كمند.

7. "" #7
    Banned

من خودم یه گالری پوشاک زنانه دارم. خودم طرح دکوراسیونشو دادم .و خودم در اجراش نظارت کردم.اما یه تجربه ی مفید در این باره کسب کردم.کننده ی کار خیلی مهمه.اینکه تو بعنوان دیزاینر حتی اگه متریال خوبم در اختیار تیم سازنده بذاری، اما اونا نتونن طرحی که در فکرت هست رو به اجرا بذارن.یعنی تو فکرت رو خوب انجام میدی.بدون نقص.اما اگه به دست یک آدم کاربلد ندی، اونوقت میشه فاجعه.اگه با حرف من موافق هستید نظر بدید لطفآ.

8. "" #8
    عضو برجسته shohrehm آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMYAR_SH79 نمایش پست ها
    من خودم یه گالری پوشاک زنانه دارم. خودم طرح دکوراسیونشو دادم .و خودم در اجراش نظارت کردم.اما یه تجربه ی مفید در این باره کسب کردم.کننده ی کار خیلی مهمه.اینکه تو بعنوان دیزاینر حتی اگه متریال خوبم در اختیار تیم سازنده بذاری، اما اونا نتونن طرحی که در فکرت هست رو به اجرا بذارن.یعنی تو فکرت رو خوب انجام میدی.بدون نقص.اما اگه به دست یک آدم کاربلد ندی، اونوقت میشه فاجعه.اگه با حرف من موافق هستید نظر بدید لطفآ.
    مشكل همينه كه ما حرفه اي با اين نام نداريم من خودم تجربه كردم و براي چيدمان خونمون از يك طراح درخواست همكاري كرديم نتيجه ان شد كه اصلا جرات هيچ كاري نداشت هر چي من ميگفتم انهم ميگفت خوبه -سرآخر من خيلي دوستانه پرسيدم پس شما به عنوان طراح چه نظري دارين و چرا فقط منو تاييد ميكنيد ؛بنده خدا گفت : راستش مي ترسم مثلا من يه طرح ميدم و فردا يكي مياد خونه تون و ايراد ميگره كه اين مد نيست اينجاش اينطوره و خلاصه سفارش دهنده رو پشيمان ميكنند و او هم تماس ميگيره و درخواست طرح ديگه داره اينه كه به زحمتش نمي ارزه و اون طفلك هر چي صاحب كار ميگفت رو تاييد ميكرد تا دچار تبعاتش نشه .
    اما در جاهاي ديگه اينطور نيست و براي چيدمان خانه وقتي طراح استخدام ميكنند بايد خانه رو تخليه كنند (صاحبخانه ميره بيرون از خونه براي مثلاً چند روز) و بعد از اتمام كار ؛ كار نهايي رو ميتونند تحويل بگيرند؛ اما در ايران نه ما چنين تيمي داريم نه چنين فرهنگي اين ميشه كه هميشه يه جاي كار ميلنگه (اگر زياده گويي كردم ببخشيد)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)