نور سنجی در عکاسی راهنمای کاربردی نقاشی پرتره آموزش طراحی بدنه خودرو آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

موضوع: آموزش ماکرو مدیا فلش

1. "" #41

سلام دوستان.باز هم آموزش نمونه ديگه اي از انيميشن ماسك را براتون مي زارم.توی این پست آموزش ساخت یه دوربین را داریم.با من همراه باشین.
    1-یک ducumentجدید باز کنید.
    2-از طریق منوی file و گزینه import to library یک تصویر منظره وارد کنید.
    این تصویر وارد کتابخانه فایل .fla شما می شه.
    3-با استفاده از ابزار oval tool(o) یک دایره رسم کنید.
    4-روی شکلتون دو بار کلیک کنید تا انتخاب بشه.
    5-کلید ctrl راپایین نگه دارید و از روی دایره درگ کنید.به این ترتیب نمونه دیگه ای را از شکل کپی کرده اید.می تونین به هر روش دیگه که دوست دارید این کار را انجام بدید.دو دایره را طوری کنار هم مماس کنید
    که شبیه به یک دوربین به نظر برسه.من نام اين لايه را توي فايل سورس براتون doorbin نام گذاري كردم
    6-حالا کل شکل را انتخاب وبا فشردن کلیدf8 شکل را تبدیل به یک نماد با رفتار movie clip کنید.
    8-یک لایه جدید بسازید.با نام مثلا manzare
    9-لایه manzare را بايد زیر لایه doorbinدرگ کنید.
    10-با فشردن کلید f11 پنل کتابخانه را باز کنید و تصویری را که import کرده بودید را توی این لایه درگ کنید.
    11-می تونین با استفاده از ابزار free transform tool(q) تصویر را به اندازه ای که مایلین دار بیارید.فقط
    بهتره تصویر کل stage را بپوشونه.
    12-حالا توی لایه بالا توی فریم 10 یک قاب کلیدی بسازین و کمی نماد را جابجا کنین.و بعد بین فریم 1 و 10 میانیابی حرکتی انجام بدید.این مرحله را چند بار دیگه برای فریم های 20 و30 و40... انجام بدید.هر چند بار که مایلید.حتی می تونین میانیابی را هر بیست فریم یا بیشتر انجام بدید اون به سلیقه شماست.فقط فراموش نکنید که تا هر جا می خواهید میانیابی را انجام بدید توی لایه پایین کلید f5 را روی آخرین قاب کلیدی فشار بدید.
    13-بسیار خوب روی لایه بالا رایت کلیک کنید واز طریق گزینه prorties پنل layer properties را باز کنید و گزینه mask را برای این لایه انتخاب کنید.
    14-به صورت اتوماتیک فلش لایه پایین را masked می کنه.اما اگه چنین اتفاقی نیفتاد.مرحله 13 را انجام بدید با این تفاوت که نوع masked را برای لایه جاری انتخاب کنید.انیمیشن را با فشردن ctrl + enter آزمایش کنید. این طور به نظر می رسه که دوربینی به دست گرفته اید و مشغول تماشای یک منظره اید.
    سورس این نمونه انیمیشن را براتون می ذارم.امیدوارم براتون مفید باشه.تا یه آموزش دیگه بای..
    لينك دانلود سورس :
    http://www.2shared.com/file/12081329...9/doorbin.html

2. "" #42
    کاربر hadiranji آواتار ها

مطلب جالب اینجا عنوان تاپیک و عنوان پست ها که تاپیک اصلی آپدیت شده و نوشته شده adobe flash ولی پست ها هنوز ماکرومدیا فلش هستن یادش بخیر فلش 2002 هنوز ایمپورت ویدیو نداشتیم روز گاری داشتیم با این فلش ها تا اینکه mx اومد و الان cs 9999999999

3. "" #43

دوست خوبم فرق adobe flashو macromedia flash؟
    اونقدر نيست..درسته؟. كمپاني adobe نرم افزار هاي macromedia را خريداري و نسخه import دار فونت فارسي را صادر كرده.مفهوم كلي اين نرم افزار تغييري نكرده.اگه منظورتون هم از اين پست اينكه كه آموزشها براي ورژن خيلي پايين فلشه.مقصر منم كه ابتداي تاپيك نگفتم.اين آموزشها براي 4-5 ساله پيشه كه فلش كار مي كردم و آموزشش رو توي وبلاگم مي ذاشتم(www.macromediaflash.blogfa.com)
    بد نيست دوستانمون از تجربيات فلش شما هم بهره ببرن.

4. "" #44
    کاربر hadiranji آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dsmax نمایش پست ها
    دوست خوبم فرق adobe flashو macromedia flash؟
    اونقدر نيست..درسته؟. كمپاني adobe نرم افزار هاي macromedia را خريداري و نسخه import دار فونت فارسي را صادر كرده.مفهوم كلي اين نرم افزار تغييري نكرده.اگه منظورتون هم از اين پست اينكه كه آموزشها براي ورژن خيلي پايين فلشه.مقصر منم كه ابتداي تاپيك نگفتم.اين آموزشها براي 4-5 ساله پيشه كه فلش كار مي كردم و آموزشش رو توي وبلاگم مي ذاشتم(www.macromediaflash.blogfa.com)
    بد نيست دوستانمون از تجربيات فلش شما هم بهره ببرن.
    قصد جسارت نداشتم و برداشتتون اشتباه بود بنده هم مثل شما قبلا فلش کار می کردم هنوز هم ترجیح می دم ام ایکس کار کنم در هر حال شما تجربه بیشتری مطمئنا دارید ولی خوشحال می سم تجربیاتمون رو مبادله کنیم

5. "" #45

اينم لوگو فلش سايت كافه ديزاين طراحي خودم
    Check out my SWF file

6. "" #46
    عضو فعال Ida_mm آواتار ها

سلام
    ممنون از اموزشهای خیلی خوبتون
    میشه برنامه نویسی توی فلش (با اکشن اسکریپت) رو هم یاد بدین مثلا وقتی یه کلید می سازیم چجوری بهش برنامه بدیم که بره به یه صفح دیگه؟
    و همچنین ساخت گالری عکس توی فلش
    وبازهم یه سری کدهای اکش اسکریپت با کارهایی که می کنن چون من برنامه نویسی بلد نیستم و الان سریعا به کدهای اکشن اسکریپت نیاز دارم
    جلوجلو ممنون

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)